Тіркелген салық ставкалары туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 13-5 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 ақпанда 74 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 42-3 шешімімен
Ескерту.Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 42-3 шешімімен
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабының 2 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

О ставках фиксированного налога
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 27 января 2009 года N 13-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 27 февраля 2009 года № 74. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата от 4 ноября 2011 года № 42-3
Сноска.Утратило силу решением Кордайского районного маслихата от 4 ноября 2011 года № 42-3
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қызметін Қордай ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                 хатшысы
Э. Заманов                           Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 қаңтардағы
№ 13-5 шешіміне қосымша
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Қордай аудандық мәслихатының 2010.06.18 № 27-5 (2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қызметін Қордай ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
2.
Бильярд үстелі
3
3.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
4.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
10

1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Кордайского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии               Секретарь районного
маслихата                         районного маслихата
Э. Заманов                        Т. Сугирбай
Приложение к решению
Кордайского районного маслихата
от 27 января 2009 года № 13-5
Единые ставки фиксированного налога на единицу налогообложения
в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих
деятельность на территории Кордайского района
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Размеры ставок фиксированного
налога (в месячных расчетных
показателях)
1
2
3
1.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
2.
Бильярдный стол
3