Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 05 тамыздағы N 36/01 қаулысы. Қарағанды облысы Карағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда N 8-1-97 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі N 30/71 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 22.07.2016 N 30/71 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағы және "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысына сәйкес, жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шараларын қамтамасыз ету мақсатында Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бірден жиырма тоғыз жасқа дейінгі жұмыссыз жастар;
2) қырық бес жастан асқан жұмыссыз тұлғалар;
3) ұзақ уақыт жұмыс істемеген тұлғалар (12 айдан артық);
4) орта-кәсіптік оқу орындарының жұмыссыз түлектері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Ж.М. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 шілдесінен пайда болған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі
И. Тоғайбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 05 августа 2009 года N 36/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 24 августа 2009 года N 8-1-97. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 22 июля 2016 года № 30/71
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 22.07.2016 № 30/71 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в целях обеспечения мер по содействию занятости, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) безработная молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
2) безработные лица старше сорока пяти лет;
3) граждане, длительное время неработающие (более 12 месяцев);
4) безработные выпускники средне-профессиональных учебных заведений.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Караганды Искакова Ж.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2009 года.
Аким города
И. Тогайбаев