2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 13/157 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 мамырда N 8-2-84 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/224 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.12.22 N 19/224 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы Кодексіне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1 Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнама орналастыруға төленетін төлем ставкалары белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында сыртқы жарнамаларды орналастыруға төленетін төлем ставкаларын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/119 (2009 жылдың 8 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-73 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 10 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің 3 (7496) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Дүйсембеков
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы                           Батырлан
бойынша салық                              Дүйсенбайұлы
басқармасының бастығы                      Ахметов

Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2009 года N 13/157. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 19 мая 2009 года N 8-2-84. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/224
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 19/224.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/119 "Об установлении ставок платы за размещение наружной рекламы на территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-73 от 8 января 2009 года и опубликовано в газете "Жезказганская правда" N 3 (77) от 21 января 2009 года).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Дюсембеков
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник                                  Ахметов
налогового управления                      Батырлан
по городу Жезказгану                       Дюсенбаевич