Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 09 шілдедегі N 17/14 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 05 тамызда N 8-2-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы N 15/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 01.06.2016 N 15/05 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдайды ескере отырып, халықты әлеуметтік қорғау шараларын кеңейту мақсатында нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
еңбек рыногындағы талап етілмейтін және ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
жас отбасылар (29 жасқа дейінгі ерлі-зайыптылар);
жұмысқа орналасуға қиындық көріп жүрген, 45 жастан асқан әйелдер;
қоғамдық жұмыстарға тартылған, бірақ жұмысқа орналастырылмаған адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Б.М. Ахановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі
Қ. Балмағамбетов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Жезказгана Карагандинской области от 09 июля 2009 года N 17/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 05 августа 2009 года N 8-2-93. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 1 июня 2016 года N 15/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 01.06.2016 N 15/05.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исходя из ситуации на рынке труда, в целях расширения мер по социальной защите населения, установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
лица, не востребованные на рынке труда и длительно не работающие (более одного года);
молодые семьи (возраст супругов до 29 лет);
женщины старше 45 лет, имеющие затруднения в трудоустройстве;
лица, привлеченные к общественным работам, но не трудоустроенные.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аханова Б.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказгана
К. Балмагамбетов