Жезқазған қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесіне 1993 жылы туған азаматтарды тіркеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-2-102 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2010.12.15 N 1 шешімімен.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 74 Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес Жезқазған қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында Жезқазған қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесіне тiркелетiн жылы он жетi жасқа толатын еркек жынысты азаматтар тіркелетін болсын.
2. Тіркеуді ұйымдастыру және өткізу үшін қалалық тіркеу жөніндегі комиссияның құрамы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Тіркеу жөніндегі комиссияның мүшелері ауырып қалған және басқа да дәлелді себептермен болмай қалған жағдайда қалалық тіркеу жөніндегі комиссияның резервтік құрамы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Медициналық комиссияның құрамы 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Қарағанды облыстық денсаулық сақтау басқармасының Жезқазғандағы аймақтық өкілдігінің бастығына (Қабыкенов Кенжетай Қабыкенұлы) "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде тіркеу жөніндегі комиссия жұмысының барлық кезеңінде комиссия мүшелерінің жұмыс орындары және атқаратын қызметі сақтала отырып, медициналық жұмыскерлердің бөлінуін қамтамасыз етуі, медициналық комиссияны дәрі-дәрмектермен және құралдармен жабдықталуы ұсынылсын (келісім бойынша).
6. "Жезқазған қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына (Өтеубаев Молдағали Дүйсенұлы), "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына (Мырзаханов Бағлан Мырзаханұлы) "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде "Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағына қажетті санда техникалық қызметкерлерді бөлу ұсынылсын (келісім бойынша).
7. "Жезқазған қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (Әбеуов Арқалық Бәженұлы) "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабына сәйкес, "Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне белгіленген мерзімде, оларға қатысты анықтау немесе алдын ала тергеу жүргізіліп жатқан әскер жасына дейінгілер туралы мәліметтерді беру ұсынылсын (келісім бойынша).

О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку управления по делам обороны города Жезказган
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 24 декабря 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-2-102. Утратило силу - решением акима города Жезказган Карагандинской области от 15 декабря 2010 года N 1
Сноска. Утратило силу - решением акима города Жезказган Карагандинской области от 15.12.2010 N 1.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 74 "О воинской обязанности и воинской службе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. Приписать в январе-марте 2010 года к призывному участку управления по делам обороны города Жезказган граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Для организации и проведения приписки утвердить состав городской комиссии по приписке согласно приложению 1.
3. В случае болезни или отсутствия по другим уважительным причинам членов комиссии по приписке утвердить резервный состав городской комиссии по приписке согласно приложению 2.
4. Утвердить состав медицинской комиссии согласно приложению 3.
5. Рекомендовать начальнику Жезказганского зонального представительства Управления здравоохранения Карагандинской области (Кабикенов Кенжетай Кабикенович) на основании Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" обеспечить выделение медицинских работников на весь период работы комиссии по приписке, с сохранением места работы и занимаемой должности членов комиссии, снабдить медицинскую комиссию медикаментами и инструментарием (по согласованию).
6. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Отдел образования, физической культуры и спорта города Жезказган" (Утеубаев Молдагали Дюсенович), начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" (Мырзаханов Баглан Мырзаханович) на основании Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" выделить необходимое количество технических работников в распоряжение государственного учреждения "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области" (по согласованию).
7. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Жезказган" (Абеуов Аркалык Баженович) в соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" предоставлять в установленный срок в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области" сведения о допризывниках, в отношении которых ведется дознание или предварительное следствие (по согласованию).

8. Талап (Ниязбеков Марат Әбдікәрімұлы), Кеңгір (Кенжебаев Әбдірахим Рысбайұлы), Малшыбай (Мейрамов Елжас Даулетярұлы) селоларының әкімдері "Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне белгіленген мерзімде, шақыру учаскесіне тiркелуге жататын әскер жасына дейiнгiлердiң тiзiмiн берсін.
9. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары С. Ғабдулуахитовке жүктелсін.
Жезқазған қаласының әкімі                  Қ. Балмағамбетов
Келісілді:
"Жезқазған қаласының білім,
дене шынықтыру және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Д. Өтеубаев
"Жезқазған қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.М. Мырзаханов
"Жезқазған қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Б. Әбеуов
Қарағанды облыстық денсаулық
сақтау басқармасының Жезқазғандағы
аймақтық өкілдігінің бастығы               К.Қ. Қабыкенов
"Қарағанды облысы Жезқазған
қаласының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.О. Ақатов
Жезқазған қаласы әкімінің
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1 шешіміне 1-қосымша
Қалалық тіркеу жөніндегі комиссияның құрамы
Ақатов Манас                     - "Қарағанды облысы Жезқазған
Олжабайұлы                         қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, комиссия төрағасы
Ғабдулуахитов Серікжан           - Жезқазған қаласы әкімінің
орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Әбенов Абдынасыр                 - "Жезқазған қаласының ішкі
Молдабайұлы                        істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
Мұқанов Амангелді                - жүйке-тамыр дәрігері,
Мұқанұлы                           медициналық комиссия
төрағасы
Титова Ирина                     - медицина бибісі, тіркеу
Анатольевна                        жөніндегі комиссияның
хатшысы
Жезқазған қаласы әкімінің
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1 шешіміне 2-қосымша
Қалалық тіркеу жөніндегі комиссияның резервтік құрамы
Шамбұлов Әділхан                 - "Қарағанды облысы Жезқазған
Құрманұлы                          қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары,
комиссия төрағасы
Аханов Бейбұт                    - Жезқазған қаласы әкімінің
Мұзарафұлы                         орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Мұхамедканов Марат               - "Жезқазған қаласының ішкі
Мұхтарұлы                          істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
Михальченко Марина               - дәрігер-терапевт,
Михайловна                         медициналық комиссия
төрағасы
Естаева Наталья                  - медицина бибісі, тіркеу
Анатольевна                        жөніндегі комиссияның
хатшысы
Жезқазған қаласы әкімінің
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1 шешіміне 3-қосымша
Медициналық комиссия құрамы

8. Акимам сел Талап (Ниязбеков Марат Абдыкаримович), Кенгир (Кенжебаев Абдрахим Рысбаевич), Малшыбай (Мейрамов Елжас Даулетярович) предоставлять в установленный срок в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
9. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
10. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Жезказган на Габдулуахитова С.
Аким города Жезказган                      К. Балмагамбетов
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Отдел образования, физической культуры
и спорта города Жезказган"                 М.Д. Утеубаев
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Жезказган"                 Б.М. Мырзаханов
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Жезказган"                                 А.Б. Абеуов
Начальник Жезказганского зонального
представительства Управления
здравоохранения Карагандинской области     К.К. Кабикенов
Начальник государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Жезказган Карагандинской области"          М.У. Акатов
Приложение 1
к решению акима города Жезказган
от 24 декабря 2009 года N 1
Состав городской комиссии по приписке
Акатов Манас                      - начальник государственного
Улжабаевич                          учреждения "Управление по
делам обороны города
Жезказган Карагандинской
области", председатель
комиссии
Габдулуахитов Серикжан            - заместитель акима города
Жезказгана, заместитель
председателя комиссии
Члены комиссии:
Абенов Абдынасыр                  - заместитель начальника
Молдабаевич                         государственного учреждения
"Управление внутренних дел
города Жезказган"
Муканов Амангелды                 - врач-невропатолог,
председатель медицинской
комиссии
Титова Ирина                      - медицинская сестра,
Анатольевна                         секретарь комиссии по
приписке
Приложение 2
к решению акима города Жезказган
от 24 декабря 2009 года N 1
Резервный состав городской комиссии по приписке
Шамбулов Адилхан                 - заместитель начальника
Курманович                         государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Жезказган
Карагандинской области",
председатель комиссии
Аханов Бейбут                    - заместитель акима города
Музарафович                        Жезказган, заместитель
председателя комиссии
Члены комиссии:
Мухаметканов Марат               - заместитель начальника
Мухтарович                         государственного учреждения
"Управление внутренних дел
города Жезказган"
Михальченко Марина               - врач-терапевт, председатель
Михайловна                         медицинской комиссии
Естаева Наталья                  - медицинская сестра,
секретарь комиссии по
приписке
Приложение 3
к решению акима города Жезказган
от 24 декабря 2009 года N 1
Состав медицинской комиссии

1. Жүйке – тамыр дәрігері,      - Мұқанов Амангелді Мұқанұлы
комиссия төрағасы
2. Оташы (хирург)               - Құлымжанов Нұртілек Марланұлы
3. Тіс дәрігері                 - Ладурко Раиса Денисовна
4. Дәрігер-офтальмолог          - Ерназарова Ақлима Танатқызы
5. Дәрігер-терапевт             - Михальченко Марина Михайловна
6. Тері аурулары дәрігері       - Оспанова Гүлдара Оспанқызы
7. Дәрігер-отоларинголог        - Нұржанова Гүлмира Серікқызы
8. Дәрігер-психиатр             - Күпенова Майра Күпенқызы
9. Дәрігер-фтизиатр             - Мелымко Елена Ивановна
10. Комиссия хатшысы            - Титова Ирина Анатольевна
11. Орта медициналық персонал   - 4 адам

1. Врач-невропатолог -
председатель комиссии        - Муканов Амангелды Муканович
2. Врач-хирург                  - Кулумжанов Нуртлек Марланович
3. Врач-стоматолог              - Ладурко Раиса Денисовна
4. Врач-офтальмолог             - Ерназарова Аклима Танатовна
5. Врач-терапевт                - Михальченко Марина Михайловна
6. Врач-дерматолог              - Оспанова Гулдара Оспановна
7. Врач-отоларинголог           - Нуржанова Гульмира Сериковна
8. Врач-психиатр                - Купенова Майра Купеновна
9. Врач-фтизиатр                - Мелымко Елена Ивановна
10. Секретарь комиссии          - Титова Ирина Анатольевна
11. Средний медицинский
персонал                    - 4 человек