2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/223 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 8-2-106 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 22/269 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.05 N 22/269 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасы белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/118 (2009 жылдың 8 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-72 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 10 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің 3 (7496) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Д. Ахметов
22.12.2009 ж.
Жезқазған қалалық мәслихатының

Об установлении стоимости разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2010 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/223. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 января 2010 года N 8-2-106. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2010 года N 22/269
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2010 N 22/269.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/118 "Об установлении стоимости разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-72 от 8 января 2009 года и официально опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 3 (77) от 21 января 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Налогового управления
по городу Жезказган"                       Б.Д. Ахметов
22.12.2009 г.
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата