2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/226 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 8-2-108 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 22/269 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.04.05 N 22/269 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшері белгіленсін.
2. "2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында бірлік объектілерге салық салудың белгіленген жиынтық салықтың мөлшерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 31 шілдедегі N 16/187 (2009 жылдың 26 тамызында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-95 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 4 қыркүйегінде "Сарыарқа" газетінің 92 (7585) нөмірінде ресми жарияланған), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы           Б.Д. Ахметов

Об установлении размера фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2010 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/226. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 января 2010 года N 8-2-108. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2010 года N 22/269
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 05.04.2010 N 22/269.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер фиксированного суммарного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского маслихата от 31 июля 2009 года N 16/187 "Об установлении размера фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на территории города Жезказган на 2009 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-95 от 26 августа 2009 года и опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 64 (138) от 4 сентября 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Налогового управления
по городу Жезказган"                       Б.Д. Ахметов