Қалалық бюджет қаражаттарынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 2/4 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қаңтарда N 8-3-73 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010.03.25 N 11/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабын және 20-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысын, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 14 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-68 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Теміртау" және 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 2 "Зеркало" газеттерінде жарияланған) N 14/4 шешімін орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:

Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 15 января 2009 года N 2/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 30 января 2009 года N 8-3-73. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау от 25.03.2010 N 11/12.
Во исполнение статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", решения 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 14/4 "О городском бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3–68, опубликовано 14 января 2009 года в газете "Зеркало" N 2, 15 января 2009 года в газете "Темиртау" N 3), руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:

1) жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберетін Теміртау қаласындағы ұйымдар, кәсіпорындар мен мекемелер тізбесі (1-қосымша);
2) қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері (2-қосымша).
2. Қоғамдық ақылы жұмыстарда істейтін жұмыссыздарға еңбекақы 2009 жылға белгіленген ең төменгі айлық еңбекақы есебі бойынша нақты істелген жұмысқа төленсін.
3. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық ақылы жұмыстарға "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген жұмыссыздарды жіберуді қамтамасыз етсін.

1) перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау для направления безработных на общественные оплачиваемые работы (приложение 1);
2) виды общественных оплачиваемых работ (приложение 2).
2. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить за фактически выполненную работу из расчета минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" обеспечить направление безработных, зарегистрированных в секторе занятости государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау", на общественные оплачиваемые работы.

4. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық ақылы жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарына Серік Шәкірұлы Әкеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   О. Бітебаев
Теміртау қаласы әкімдігінің

4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить финансирование общественных работ за счет городского бюджета.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Акенова Серика Шакировича.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       О. Битебаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау

1700
Теміртау қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 15 қаңтардағы
N 2/4 қаулысына 2-қосымша
Қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері
Қоғамдық ақылы жұмыстар келесі түрлерге бөлінеді:
1. Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылығы ұйымдарына қала аумағын тазалауға көмектесу.
2. Тұрғын үйді, сондай-ақ әлеуметтік-мәдени объектілерді қайта салуға және жөндеуге қатысу.
3. Қаланың аумағын экологиялық сауықтыру, көгалдандыру және абаттандыру, орман паркін сақтау мен дамыту.
4. Республикалық және өңірлік қоғамдық шараларды өткізуге қатысу: қоғамдық көзқарастарды сұрап-білу, халық санағын жүргізу және басқа да жұмыс түрлерін атқару.
5. Әр түрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
6. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына шақыру қағаздарын дайындау және оны таратуға көмектесу.
7. Балалардың аулалық клубтарында спорттық және мәдени шараларды ұйымдастыруға көмектесу.
8. Тұрғындардан салық жинауға көмектесу.
9. Мемлекеттік қызметтер көрсетуді ұйымдастыруға көмектесу.
10. Медициналық қызметтер стандартын ұйымдастыруға көмектесу.

1700
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от 15 января 2009 года
N 2/4
Виды общественных оплачиваемых работ
Общественные оплачиваемые работы подразделяются на следующие виды:
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории города.
2. Участие в реконструкции и ремонте жилья, а также объектов социально-культурного назначения.
3. Экологическое оздоровление, озеленение и благоустройство территории города, сохранение и развитие лесопаркового хозяйства.
4. Участие в проведении республиканских и региональных общественных мероприятий: опросов общественного мнения, переписи населения и другие виды работ.
5. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
6. Помощь в оформлении и доставке повесток по призыву в Вооруженные Силы Республики Казахстан.
7. Оказание помощи в организации культурных и спортивных мероприятий в детских дворовых клубах.
8. Оказание помощи по сбору налогов от населения.
9. Помощь в организации оказания государственных услуг.
10. Помощь в организации стандарта медицинских услуг.