"2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары, ұйымдары, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 02/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 05 наурыздағы N 09/01 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 наурызда N 8-4-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4-13/140 хатымен)

О внесении изменений в постановление акимата города Балхаш № 02/02 от 15 января 2009 года "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Балхаша, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 05 марта 2009 года N 09/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 30 марта 2009 года N 8-4-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31 января 2014 года № 4-13/140)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 31.01.2014 № 4-13/140 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамту және олардың табыс табуы үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырудың тиімділігін арттыру, кедейшілікті болдырмау, жұмыссыздық ауқымы мен деңгейін қысқарту мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31.01.2014 № 4-13/140).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях повышения эффективности организации общественных работ, для обеспечения их временной занятостью и получения дохода безработными, преодоления бедности, сокращения масштабов и уровня безработицы, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары, ұйымдары, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 02/02 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу нөмірі N 8-4-132, 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 11-12 (11369) "Балқаш өңірі", N 11-12 (407) "Северное Прибалхашье" баспаларында жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Қоса беріліп отырған қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.

1. В постановление акимата города Балхаш N 02/02 от 15 января 2009 года "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Балхаш, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-132), опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 11-12 (11369), "Северное Прибалхашье" N 11-12 (407) от 30 января 2009 года внести следующие изменения:
Приложение к постановлению изложить в новой редакции (согласно приложения).