Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 мамырдағы N 20/03 "1982-1991 жылдары туған азаматтарды 2009 жылдың көктемі мен күзінде Қазақстан Республикасы Қарулы күштеріне мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 45/01 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 желтоқсанда N 8-4-160 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4-13/140 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 31.01.2014 № 4-13/140 хатымен).
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 мамырдағы N 20/03 "1982-1991 жылдары туған азаматтарды 2009 жылдың көктемі мен күзінде Қазақстан Республикасы Қарулы күштеріне мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" қаулысының қосымшасына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-4-143 болып тіркелген, 2009 жылдың 29 мамырда N 63-64 (11421) "Балқаш өңірі" және N 62-63 (458) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) медициналық комиссиясының негізгі құрамына енгізілсін:
Айтжан Нышанұлы Тұрановты – хирург;
Гүлдана Мерекеқызы Бегалинаны – отоларинголог;
2) медициналық комиссиясының резервтік құрамына енгізілсін:
Лариса Александровна Переверзеваны - отоларинголог;
3) медициналық комиссиясының негізгі құрамынан шығарылсын:
Хамит Бакусұлы Сатимбековты – хирург;
Қайрат Көбентайұлы Бижановты – отоларинголог.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауын Балқаш қаласы әкімдігінің орынбасары Людмила Мырзахметқызы Түкбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Балқаш қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ж. Нысанғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Балқаш қалалық қорғаныс
істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б. Бекмағамбетов
"Қарағанды облысының денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Балқаш аймақтық өкілдігінің бастығы        М. Жанов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Балхаша N 20/03 от 6 мая 2009 года "О проведении призыва граждан 1982-1991 годов рождения на срочную воинскую службу весной и осенью 2009 года в Вооруженные Силы Республики Казахстан"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 16 ноября 2009 года N 45/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 22 декабря 2009 года N 8-4-160. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31 января 2014 года № 4-13/140)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31.01.2014 № 4-13/140).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение к постановлению акимата города Балхаша N 20/03 от 6 мая 2009 года "О проведении призыва граждан 1982-1991 годов рождения на срочную воинскую службу весной и осенью 2009 года в Вооруженные Силы Республики Казахстан", (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-143, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" N 63-64 (11421), "Северное Прибалхашье" N 62-63 (458) от 29 мая 2009 года) следующие изменения и дополнения:
1) внести в основной состав медицинской комиссии:
Туранова Айтжана Нышановича – хирурга;
Бегалину Гульдану Мерекеевну – отоларинголога;
2) внести в резервный состав медицинской комиссии:
Переверзеву Ларису Александровну – отоларинголога;
3) вывести из основного состава медицинской комиссии:
Сатимбекова Хамит Бакусовича - хирурга;
Бижанова Кайрат Кобентайулы - отоларинголога.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Тукбаеву Людмилу Мурзахметовну.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Балхаша                       Ж. Нысангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам
обороны города Балхаша"
Б. Бекмагамбетов
Начальник
Балхашского зонального
представительства государственного
учреждения "Управление
здравоохранения Карагандинской
области"
М. Жанов