"Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының № 176 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 191 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда N 8-6-78 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 416 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 416 шешімімен.
"Салық және бюжетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 176 шешіміне (2008 жылғы 26 желтоқсанда Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-71 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы 119 (1677) нөмірінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен белгіленген Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнында:
кестенің 4-бағанындағы 10-жолындағы "29,65" саны "19,65" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун

О внесении изменения в решение XV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года № 176 "Об установлении стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 января 2009 года N 191. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 13 февраля 2009 года N 8-6-78. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 416
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 416.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 176 "Об установлении стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 26 декабря 2008 года за N 8-6-71 и опубликовано 31 декабря 2008 года в N 119 (1677) газеты "Шарайна") следующее изменение:
в стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев, установленной указанным решением:
в строке 10 графы 4 таблицы цифру "29,65" заменить цифрой "19,65".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             М. Ковтун