Эпизодтық сипатқа ие кәсіпкерлік қызметтің жекеленген түрлеріне және Бұқар жырау ауданының базарларындағы бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 13 сессиясының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 6 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде N 8-11-74 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылдың 1 қаңтарына дейінгі кезеңде Бұқар жырау ауданы базарларындағы (1 қосымша) және эпизодтық сипатқа ие кәсіпкерлік қызметтің жекеленген түрлері үшін (2 қосымша) бір жолғы талондардың құны белгіленсін.
2. "Эпизодтық сипатқа ие кәсіпкерлік қызметтің жекеленген түрлеріне және Бұқар жырау ауданының базарларындағы бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы" Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2 сессиясының 2003 жылғы 27 қарашадағы N 6 шешімі күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 1343 болып енгізілген, "Сарыарқа” аудандық газетінде 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 52 санында жарияланған).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндеттерін атқарушы,
Мәслихат хатшысы                           А. ЖҮНІСПЕКОВ
Бұқар жырау
аудандық Мәслихатының
31 наурыздағы 2009 жылғы
13 сессиясының N 6 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау ауданы базарларындағы бір жолғы талондардың құны
Базарлардың мамандандырылуы
Сауда орнының түрі
1 шаршы метр аумағына алым мөлшерлемесі % айлық есептік көрсеткіштен
Азық–түлік
Сөре
2
Ет сөре
3
Сүт
2
Өнеркәсіптік
Сөре
2
Қолдан
2
Бұқар жырау
аудандық Мәслихатының
31 наурыздағы 2009 жылғы
13 сессиясының N 6 шешіміне
2 қосымша
Эпизодтық сипатқа ие кәсіпкерлік қызметтің
жекеленген түрлері үшін бір жолғы талондардың құны
N
Эпизодтық сипатқа ие кәсіпкерлік қызметтің жекеленген түрлері
Ара-тұра сипаттағы қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талонның бағасы, ең төмен есептік көрсеткіштің процентінен
1.
Сату (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда):
Газеттер мен журналдар
7
Тұқым, сондай-ақ отырғызылатын материал (екпелер, көшет)
10
Бақша дақылдарын
13
Саяжайларда және үй маңындағы учаскелерде өсірілген табиғи гүлдерді
10
Қосалқы ауыл шаруашылығы, бағбандық, бақшашылық және саяжай учаскелерінің өнімдерін
4
Жануарлар мен құстардың жемдерін, сыпыртқылар, сыпырғылар, орман жидегін, бал, саңырауқұлақ және балық
4
2.
Жер учаскелерін өндеу жөніндегі жеке трактор иелерінің көрсететін қызмет
24
3.
Үй жануарлары мен құстарын бағуды жұзеге асыратын жеке тұлғалар
4

Об установлении стоимости разовых талонов для рынков Бухар-Жырауского района и на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер
Решение 13 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2009 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 24 апреля 2009 года N 8-11-74. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на период до 1 января 2011 года стоимость разовых талонов для рынков Бухар-Жырауского района (приложение 1) и отдельные виды предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер (приложение 2).
2. Считать утратившим силу решение 2 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов для рынков Бухар-Жырауского района и отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер" N 6 от 27 ноября 2003 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1343, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 52 от 27 декабря 2003 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков
Приложение 1
к решению 13 сессии Бухар-
Жырауского районного Маслихата
от 31 марта 2009 года N 6
Стоимость разовых талонов для рынков Бухар–Жырауского района
Специализация рынка
Вид торгового места
Ставка сбора за 1
квадратный метр площади
в % от месячного расчетного показателя
Продуктовый
Прилавок
2
Мясной прилавок
3
Молоко
2
Промышленный
Прилавок
2
С рук
2
Приложение 2
к решению 13 сессии Бухар-
Жырауского районного Маслихата
от 31 марта 2009 года N 6
Стоимость разовых талонов на отдельные виды
предпринимательской деятельности,
носящие эпизодический характер
N п/п
Виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер
Стоимость разовых талонов в день в % от месячного расчетного показателя
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):
Газет и журналов
7
Семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
10
Бахчевых культур
13
Живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
10
Продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков
4
Кормов для животных и птиц, веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы
4
2.
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
24
3.
Выпас домашних животных и птиц
4