Аудандық мәслихаттын 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "Нұра ауданы аумағында мал бағу мен ұстаудын Қағидасын бекіту туралы" N 156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 226 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 желтоқсанда N 8-14-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының XXXVI сессиясының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 350 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының XXXVI сессиясының 2011.06.22 N 350 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 310 бабы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "Нұра ауданы аумағында мал бағу мен ұстаудын Қағидасын бекіту туралы" N 156 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіміне N 8-14-90 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 28 ақпандағы N 9 (5092) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің бекітілген Қағидаларында:
1. 3 тарау алынып тасталсын;
2. 12 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Мал иелеріне меншік түрлеріне қарамастан қажет:
1) мал ұстау ветеринарлық-санитарлық нормаларды сақтау;
2) мал басын бірдейлендіруді қамтамасыз ету, ветеринарлық шараларды өткізуге қажетті жағдай жасау;
3) мал ауырған және қауіп болған жағдайда ветеринарлық инспекторға хабарлау және маманның келуіне дейін ауру малды бөлек ұстауын қамтамасыз ету;
4) сатып алынған ауыл шаруашылық жануарды сатып алғаннан бастап байқаудан өткізуді, тіркеуін қамтамасыз ету және ветеринарлық-санитарлық шараларды жоспарлау мақсатында сатып алынған малдың саны және түрі туралы ақпаратты беру;
5) қоғамдық ұйірге қоспаған малдың иелері Қазақстан Республикасы заңнамасы бойынша жауап береді.".
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Туранов

О внесении изменений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 156 "Об утверждении Правил выпаса и содержания сельскохозяйственных животных"
Решение 21 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 14 декабря 2009 года N 8-14-107. Утратило силу - решением XXXVI сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 июня 2011 года N 350
Сноска. Утратило силу - решением XXXVI сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22.06.2011 N 350.
В соответствии со статьями 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 310 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 156 "Об утверждении Правил выпаса и содержания сельскохозяйственных животных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-90 опубликовано в газете "Нура" от 28 февраля 2009 года N 9 (5092), следующие изменения:
в Правилах, утвержденных указанным решением:
1. Главу 3 исключить;
2. Пункт 12 изложить в следующей редакции:
"Владельцам скота независимо от форм собственности необходимо:
1) строго соблюдать установленные ветеринарно-санитарные нормы по содержанию животных;
2) обеспечить идентификацию животных, создавать необходимые условия для проведения обязательных ветеринарных мероприятий. Выполнять указания специалистов государственно-ветеринарной службы при проведении необходимых ветеринарных мероприятий;
3) в случаях заболевания и гибели животных оперативно сообщать об этом в суточный срок ветеринарному инспектору и до приезда ветеринарного специалиста обеспечивать изолированное содержание и ограничить контакт с подозреваемыми в заболевании животными;
4) предоставить на осмотр и произвести регистрацию вновь приобретенных животных в ветеринарном учреждении с момента приобретения, а также давать точную информацию о количестве и видов вновь приобретенных животных с целью организации планирования ветеринарно-санитарных мероприятий;
5) владельцы КРС, пренебрегающие пастьбой в общественном стаде и имеющие бродячий скот, несут ответственность по законодательству РК.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Е. Туранов