Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 12/147 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 ақпанда N 2042 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                       Облыстық мәслихат хатшысы
Б. Жүсіпов                            Б. Шелпеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық табиғи ресурстар және
табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
Б. Бисенов
30 қаңтар 2009 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Жайық-Каспий экология департаменті
облыстық филиалының бастығы
Ы. Ноғаев
30 қаңтар 2009 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы бойынша
Салық департаментінің бастығы
А. Теңгебаев
30 қаңтар 2009 ж.
Облыстық мәслихаттың
2009 жылғы 30 қаңтардағы
N 12/147 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы ставкалары

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата N 12/147 от 30 января 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2042 от 24 февраля 2009 года
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и  пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии              Секретарь областного маслихата
Б. Жусупов                       Б. Чельпеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования области
Б. Бисенов
30 января 2009 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного филиала
Жайык-Каспийского департамента экологии
Ы. Ногаев
30 января 2009 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Налогового
департамента по Мангистауской области
А. Тенгебаев
30 января 2009 г.
Приложение
к решению областного маслихата
от 30 января 2009 года N 12/147
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
на 2009 год по Мангистауской области

0,38
2.3.
Бета-радиоактивті
0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкаларына:
1 - тармақта – 0,3 коэффициенті;
4 - тармақта – 0,43 коэффициенті;
5 - тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.

0,38
2.3.
Бета-радиоактивные
0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в данном решении:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.

7. Осы шешімнің 6-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
8. Белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкалары он есеге ұлғаяды.

7. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 6 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
8. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, установленные в данном решении, увеличиваются в десять раз.