Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 28/252 "Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 шілдедегі № 21/202 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда № 11-1-114 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2/26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.04.2012 № 2/26 шешімімен(қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 7 бабы 3 тармағы 4) тармақшасына, 18 бабының 5 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі № 1304 «Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы» Қаулысының күші жойылғанына байланысты қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 28/252 «Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-41 болып тіркелген, 2006 жылғы 4 қарашадағы № 179 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/326 «Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 қыркүйектегі № 28/252 «Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру және спорт, халықты әлеуметтік қорғау және мәдениет мемлекеттік мекемелердің мамандарына отын (көмір) алуға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-60 болып тіркелген, 2007 жылғы 14 шілдедегі № 121-122 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесіндегі «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қыркүйектегі № 1304 «Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы» Қаулысына сәйкес» деген сөздер алып тасталсын.

О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/252 "О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности"
Решение Актауского городского маслихата № 21/202 от 20 июля 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-114 от 26 августа 2009 года. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 2/26
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.04.2012 № 2/26(вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и в связи с признанием утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года № 1304 «Об утверждении Перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/252 «О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-41, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 7 ноября 2006 года № 180), от 28 мая 2007 года № 37/326 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 сентября 2006 года № 28/252 «О назначении и выплате социальной помощи на приобретение топлива (уголь) специалистам государственных организаций здравоохранения, образования и спорта, социальной защиты населения и культуры, проживающим и работающим в сельской местности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-60, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 14 июля 2007 года № 127) следующие изменения:
в преамбуле решения слова «постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года № 1304 «Об утверждении Перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц»» исключить.