Үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 367 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда № 9-1-124 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 ақпандағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011.02.01 № 129 (ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатына депутат болуға үміткерлері үшін үгіттеу баспа басылым материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
1) Таран көшесі "Сити-орталық" аялдамасының жанында;
2) Гоголь көшесі "Бородинский" дүкені ғимаратының жанында;
3) Баймағамбетов көшесі "Драмтеатр" аялдамасы жанында;
4) қоғамдық көлік үшін аялдамалық павильондардың жанында орналасқан стенд, тумбалар және щиттер;
5) жоғары және орта кәсіби оқу орындарының және мәдениет мекемелердің жанында орналасқан ақпараттық стендтер;
6) және тағы меншік объектілердің рұқсатымен тиісті басқа орындары;
2. Ескерткіштерге, ескерткіш тұғырларға, тарихи, мәдени немесе сәулеттік құндылығы бар үйлер мен ғимараттарға, сондай-ақ дауыс беруге арналған үй-жайларға баспа үгіттеу материалдарын ілуге рұқсат етілмейді.
3. Барлық үміткерлер үшін тең құқықты қамтамасыз ететін жағдайда үгіттеу баспа материалдарын орналастыруды жасау.
4. Сайлау өтіп аяқталған соң он күн ішінде үгіттеу баспа материалдарының орналастырған орындарды тазартуды депутаттарға үміткерлерің бастамашылық топтарына ұсыну.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді және 2009 жылғы 4 наурызда туындаған іс-әрекетке таралады.
Қала әкімі                                 Ж. Нұрғалиев

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 3 марта 2009 года № 367. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 10 марта 2009 года № 9-1-124. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 1 февраля 2011 года № 129
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 01.02.2011 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с городской избирательной комиссией определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Костанайского областного маслихата:
1) улица Тарана возле остановки "Сити-центр";
2) улица Гоголя у здания магазина "Бородинский";
3) улица Баймагамбетова возле остановки "Драмтеатр";
4) стенды, тумбы и щиты, установленные возле остановочных павильонов для общественного транспорта;
5) информационные стенды, установленные возле высших и средне-специальных учебных заведений и учреждений культуры;
6) и иных местах с разрешения собственников соответствующих объектов;
2. Не допускается вывешивание агитационных печатных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую, культурную или архитектурную ценность, а также в помещении для голосования.
3. Размещение агитационных печатных материалов осуществлять на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
4. Рекомендовать инициативным группам кандидатов в депутаты в течение десяти дней по окончанию проведения выборов очистить от агитационных материалов места их размещения.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 4 марта 2009 года.
Аким города                                Ж. Нургалиев