"Көктемгі-күзгі маусымда көшпелі сауда орындарын анықтау туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 20 мамырдағы № 1350 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 29 маусымдағы № 1268 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдеде № 9-1-130 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 1851 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009.09.29 № 1851 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 4)-тармақшасына және 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 27-баптарына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысының 120-тармағына сәйкес, ішкі нарықты өніммен молықтыру және тұтыну базарларда бағаларды тұрақтандыру мақсатында, сондай-ақ Қостанай қаласының аумағында сауда қызметін көктемгі-күзгі маусымда реттеу мақсатында, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көктемгі-күзгі маусымда көшпелі сауда орындарын анықтау туралы" 2008 жылғы 20 мамырдағы № 1350 қаулысына (9-1-108 нөмірі бойынша нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелімнің тізілімде тіркелген, 2008 жылғы 3 шілдедегі "Қостанай" газетінде жарияланды) мына толықтырулар енгізілсін:
1-қосымша мына мазмұндағы пункттермен толықтырылсын:
"63. 7 шағын аудан, № 15 үйдің сол жағы;
64. 5 шағын аудан, № 9 үйдің сол жағы,
65. Волынов көшесі, № 13 үйдің фасады;
66. Гоголь көшесі, "Бородинский" дүкенінің ауданы;
67. Садовая, 11 көшесі, "Ыстық нан" дүкенінің ауданы;
68. Воинов-Интернационалистер көшесі, 4а үйінің қасбеті;
69. Дулатов және Победа көшелерінің қиылысы, сквер ауданы;
70. Амангелді поселкесі, "Ритм" дүкеннің ауданы;
71. Әл-Фараби даңғылы, "Радуга" дүкеннің қасбеті;
72. Герцен көшесі, 36, "Оазис" дүкеннің маңында;
73. Курганская көшесі, "Любимая Ева" дүкеннің қасбеті;"
осы қаулының 1-тармағы мына мазмұндағы 5-тармақпен "5) ауыл аймақтарынан жеткізілетін жұмыртқа және сүт өнімдерін іске асыру үшін, 4-1) қосымшаға сәйкес" толықтырылсын;
"Автомашиналардан, сөрелерден, шатырлардан көктемгі-күзгі маусымда ауыл аймақтардан жеткізілетін жұмыртқа және сүт өнімдерін көшпелі сатуды жүзеге асыру үшін орындардың тізбесі" 4-1 қосымшасымен толықтырылсын (қосымшаға сәйкес).
2. "Көктемгі-күзгі маусымда көшпелі ауда орындарын анықтау туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 20 мамырдағы № 1350 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 19 мамырдағы № 953 қаулысының күші жойылсын.

О внесении дополнений в постановление акимата города Костаная от 20 мая 2008 года № 1350 "Об определении мест выездной торговли на весенне-осенний период"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 июня 2009 года № 1268. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 14 июля 2009 года № 9-1-130. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 29 сентября 2009 года № 1851
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 29.09.2009 № 1851.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях насыщения внутреннего рынка продукцией и стабилизации цен на потребительских рынках, а также в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Костаная в весенне-осенний период, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в постановление акимата города Костаная "Об определении мест выездной торговли на весенне-осенний период" от 20 мая 2008 года № 1350 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-1-108, опубликовано 3 июля 2008 года в газете "Костанай"):
Приложение 1 дополнить пунктами следующего содержания:
"63. микрорайона 7, левый торец дома № 15;
64. микрорайона 5, левый торец дома № 9;
65. Улица Волынова, у фасада дома № 13;
66. улица Гоголя, район магазина "Бородинский";
67. улица Садовая 11, район магазина "Горячий хлеб";
68. улица Воинов-Интернационалистов, у фасада дома 4а;
69. перекресток улиц Дулатова и Победы, район сквера;
70. поселок Амангельды, район магазина "Ритм";
71. проспект Аль-Фараби, у фасада магазина "Радуга";
72. улица Герцена 36, у магазина "Оазис";
73. улица Курганская, у фасада магазина "Любимая Ева";
пункт 1 указанного постановления дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) для реализации яиц и молочной продукции, поставляемых из сельских регионов, согласно приложения 4-1";
дополнить приложением 4-1 "Перечень мест для осуществления выездной торговли с автомашин, прилавков, торговых палаток в весенне-осенний период яйцом и молочной продукцией, поставляемой из сельских регионов" (согласно приложения).
2. Отменить постановление акимата города Костаная от 19 мая 2009 года № 953 "О внесении дополнений в постановление акимата города Костаная от 20 мая 2008 года № 1350 "Об определении мест выездной торговли на весенне-осенний период".

3. Осы қаулы, оны алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң, қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемеге жүктелсін.
Қостанай қаласының әкімі Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінде Мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша)
__________________ Т. Иманбаев
"Қостанай қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша)
__________________ Б. Қитаров
Қостанай қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 29 маусымдағы
№ 1268 қаулысына қосымша
Қостанай қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 20 мамырдағы
№ 1350 қаулысына 4-1 қосымша
Автомашиналардан, сөрелерден, шатырлардан көктемгі-күзгі маусымда ауыл аймақтардан жеткізілетін жұмыртқа және сүт өнімдерін көшпелі сатуды жүзеге асыру үшін орындардың
тізбесі:
1. "№ 25" дүкені ауданы;
2. "Мереке" дүкені ауданы;
3. Әл-Фараби даңғылы, "Колос" дүкені ауданы;
4. Жастар көшесі, 8 және 9 шағын ауданы;
5. В. Интернационалистер көшесі, "№ 15" дүкені ауданында, № 4а
үйдің қасында;
6. Победа көшесі, "Отау Сауда" орталық базар ауданы;
7. Қайырбеков көшесі, "Рассвет" дүкені ауданы;
8. Текстильщиков көшесі, № 18 үйдің қасында.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства акимата города Костаная".
Аким города Костаная                             Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Костанайская территориальная инспекция
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
________________ Т. Иманбаев
Начальник государственного учреждения
"Управление государственного санитарного
эпидемиологического надзора акимата
Костанайской области по городу Костанаю"
_________________ Б. Китаров
Приложение
к постановлению акимата
города Костаная
от 29 июня 2009 года
№ 1268
Приложение 4-1
к постановлению акимата
города Костаная
от 20 мая 2008 года
№ 1350
Перечень мест
для осуществления выездной торговли с автомашин, прилавков, палаток в весенне-осенний период яйцом и молочной продукцией, поставляемых из сельских регионов:
1. в районе магазина "№ 25";
2. в районе магазина "Мереке";
3. проспект Аль-Фараби, в районе магазина "Колос";
4. улица Жастар, между 8 и 9 микрорайонами;
5. улица Воинов Интернационалистов, в районе магазина "№ 15",
у дома № 4а;
6. улица Победы, в районе центрального рынка "Отау Сауда";
7. Улица Каирбекова, в районе магазина "Рассвет";
6. улица Текстильщиков, у дома № 18.