Мәслихаттың 2008 жылғы 29 ақпандағы № 59 "Базарларда тауарларды өткізу құқығына және ара-тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 168 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 ақпанда № 9-2-124 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 28.07.2009 № 237 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 29 ақпандағы № 59 "Базарларда тауарларды өткізу құқығына және ара-тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-2-101, 2008 жылғы 11 сәуірде "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 40 нөмірмен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қалалық мәслихаты тексеру комиссиясына жүктелсін";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшадағы:
кестенің 2-нөміріндегі жолы алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қалалық мәслихаты тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       И. Шульга
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ

О внесении изменений в решение маслихата от 29 февраля 2008 года № 59 "Об установлении стоимости разовых талонов за право реализации товаров на рынках и на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 января 2009 года № 168. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 9 февраля 2009 года № 9-2-124. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28 июля 2009 года № 237
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28.07.2009 № 237.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 29 февраля 2008 года № 59 "Об установлении стоимости разовых талонов за право реализации товаров на рынках и на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер" (номер государственной регистрации 9-2-101, опубликованного 11 апреля 2008 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 40) следующие изменения:
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Контроль над исполнением данного решения возложить на ревизионную комиссию Рудненского городского маслихата";
в приложении 2 к указанному решению:
строку таблицы под номером 2 исключить.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на ревизионную комиссию Рудненского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       И. Шульга
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО