Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі № 178 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда № 9-3-113 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 13.02.2018 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызмет көрсетулерді жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Ойын бизнесі (ақшалай ұтыссыз ойын автоматтары, бильярд) бойынша белгіленген сомалық салықтың ставкалары туралы" 2004 жылғы 4 мамырдағы № 59 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2928 санымен тіркелген, 2004 жылғы 28 мамырдағы № 21 "Торғай" апта сайынғы газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті ІХ сессиясының
төрағасы
А. Мұқанов
Арқалық қалалық мәслихатының
хатшысы
Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесi бастығының
міндетін атқарушысы
__________________ З. Кабенова
2009 жыл "24" шілдедегі
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 шілдедегі
№ 178 шешiмiне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 23 мамырдағы
№ 105 шешiмiне қосымша
Арқалық қаласының әкімшілік аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің
бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 23.05.2013 № 105 (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Салық салу
объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген
салық ставкаларының
мөлшері (айлық
есептік көрсеткіш)
1
Бильярд үстелі
3
2
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын
дербес компьютер
1
3
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
4
Бiреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткiзуге
арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
5
Ойын жолы
5
6
Карт
6

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 июля 2009 года № 178. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 6 августа 2009 года № 9-3-113. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13.02.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по оказанию услуг, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение "Об утверждении ставки фиксированного суммарного налога по игорному бизнесу (игровые автоматы без денежного выигрыша, бильярд)" от 4 мая 2004 года № 59 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2928, опубликованное 28 мая 2004 года в еженедельной газете "Торгай" за № 21).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ІХ сессии
Аркалыкского городского маслихата
А. Муканов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности начальника
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу
Аркалыку налогового Департамента
по Костанайской области налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________________ З. Кабенова
27 июля 2009 года
Приложение
к решению маслихата
от 21 июля 2009 года № 178
Приложение
к решению маслихата
от 23 мая 2013 года № 105
Единые ставки фиксированного налога
на единицу объекта налогообложения в месяц для всех
налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на административной территории города Аркалыка
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 23.05.2013 № 105 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименования объекта
налогообложения
Размеры единых ставок
фиксированного налога
(в месячных расчетных
показателях)
1
Бильярдный стол
3
2
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
3
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с одним
игроком
1
4
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного игрока
2
5
Игровая дорожка
5
6
Карт
6