Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2009 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 330 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда № 9-3-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкестікке келтіру мақсатында Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2009 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
"орта және бастауыш кәсіби білімі бар түлектер;
ұзақ уақыт (он екі және одан да көп ай) жұмыс істемеген жұмыссыздар;
бұдан бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар;
елу жастан асқан жұмыссыздар".
2. Әкімдіктің "Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 28 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-99 нөмірімен тіркелген, 2009 жылдың 30 қаңтарында "Арқалық хабары" газетінде жарияланған, бұдан бұрын 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 151 "Әкімдіктің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 28 "Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-109 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" газетінің 2009 жылдың 15 мамырында 19 (248)-нөмірінде жарияланған қаулысымен толықтырулар енгізілген) қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Ш. Шаяхметовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі                          Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдармалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығының міндетін
атқарушы
________________ М. Сүлейменова

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2009 года
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 24 сентября 2009 года № 330. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 30 октября 2009 года № 9-3-117
Согласно статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2009 год:
"выпускники среднего специального и начального профессионального образования;
длительно не работающие безработные (двенадцать и более месяцев);
ранее не работавшие безработные;
безработные старше пятидесяти лет".
2. Признать утратившим силу постановление акимата "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год" от 14 января 2009 года № 28 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-99, опубликованный 30 января 2009 года в газете "Аркалык хабары", ранее внесены дополнения постановлением акимата "О внесении дополнений в постановление акимата от 14 января 2009 года № 28 "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год" от 27 апреля 2009 года № 151, зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-109, опубликованный 15 мая 2009 года в газете "Аркалык хабары" за номером 19 (248).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
города Аркалыка                            Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Аркалыка"
________________ М. Сулейменова