Әулиекөл ауданында 2009 жылға тұрғындардың нысаналы топтарының тізбесін белгілеуде туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 6 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда 2009 жылғы № 9-7-90 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 04-10/234 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 12.04.2010 № 04-10/234 хаты).
Ескерту. Тақырып өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009.07.23 № 183 (қолданысқа енгізу тәртібін т.4 қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 57-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының
31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамтуға ықпал жасау үшiн нысаналы топтарға енетiн тұрғындардың ұсынылып отырған тiзбесi белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009.07.23 № 183 (қолданысқа енгізу тәртібін т.4 қараңыз) қаулысымен.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы (Оспанов С.Ә. – келiсiм бойынша) тұрғындардың нысаналы топтарына енетiн адамдарды жұмыспен қамтуға ықпал жасау үшiн шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Әулиекөл ауданының әкiмдігінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 23 "Әулиекөл ауданында 2008 жылға тұрғындардың нысаналы топтарының тiзбесiн бекiту туралы" (тiркеу № 9-7-67, "Әулиекөл" газетiнiң 2008 жылғы 21 ақпандағы № 8 жарияланған) қаулысының күшi жойылды деп есептелсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Нұғманова Роза Сыздыққызына жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
ауданының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
БЕКIТІЛДІ
әкімдіктің 2009 жылғы 15 қаңтарда
№ 6 қаулысымен
Жұмыспен қамтуға ықпал жасау үшiн
нысаналы топтарға енетiн адамдардың
тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009.07.23 № 183 (қолданысқа енгізу тәртібін т.4 қараңыз); 2009.10.15 № 272 (қолданысқа енгізу тәртібін т.2 қараңыз) қаулыларымен.
1. Аз қамтамасыз етілген.
2. Жиырма бір жасқа дейiнгi жастар.
3. Балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар.

Об установлении перечня целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2009 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15 января 2009 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 27 января 2009 года № 9-7-90. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Аулиекольского района Костанайской области от 12 апреля 2010 года № 04-10/234)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Аулиекольского района Костанайской области от 12.04.2010 № 04-10/234).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 23.07.2009 № 183 (порядок введения в действие см. п.4).
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан
"О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемый перечень лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 23.07.2009 № 183 (порядок введения в действие см. п.4).
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" (Оспанов С.А. - по согласованию) обеспечить меры по содействию занятости безработных граждан, входящих в целевые группы населения.
3. Постановление акимата Аулиекольского района от 31 января 2008 года № 23 "Об утверждении перечня целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2008 год" (регистрационный № 9-7-67, опубликованное в газете "Әулиекөл" от 21 февраля 2008 года № 8) считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Розу Сыздыковну.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Аулиекольского района                      Б. Гаязов
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
от 15 января 2009 № 6
Перечень
лиц, входящих в целевые группы населения
для содействия занятости
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 23.07.2009 № 183 (порядок введения в действие см. п.4); от 15.10.2009 № 272 (порядок введения в действие см. п.2).
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.

4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көпбалалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының Заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi     деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуына екi жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Қарулы Күштерiнiң қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айрылу және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби бiлiм мекемелерінің түлектері.
12. Оқу бітіргеннен кейін жұмыс тәжірибесі жоқ, жұмыспен қамтылмаған жастар.
13. Толық емес отбасылардың табысы тұрмыс деңгейінен төмен жұмыссыз тұлғалары.
14. Ұзақ уақыт жұмыс істемеушілер.
15. Жұмыс берушінің – заңды тұлғаның жойылуына немесе жұмыс берушінің – жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлердің санын немесе штатын қысқартуына байланысты босаған тұлғалар.
16. Жоғары және жоғары оқу орындарынан кейінгі білім беру ұйымдарының түлектері.

4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники учреждений начального, среднего и высшего профессионального образования.
12. Незанятая молодежь, не имеющая опыта работы после завершения обучения.
13. Незанятые лица из неполных семей, имеющие доход ниже прожиточного минимума.
14. Длительно не работающие.
15. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников.
16. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.