Қоғамдық жұмыстар түрінде жазаға сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 207 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қыркүйекте № 9-7-103 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2010.12.27 № 369 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық Кодексінің 42-бабына, "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар түрінде жазаға сотталғандар үшін 2009-2010 жылдарға қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р. Нұғмановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
ауданының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы бойынша
қылмыстық-атқару жүйесі
комитеті басқармасының
Әулиекөл аудандық
қылмыстық-атқару
инспекциясының
аға маман-аға инспекторы
_______________ Ж.Б. Ақанов
07.08.2009 ж.
Әкімдіктің
2009 жылғы 10 тамыздағы
№ 207 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар түрінде жазаға
сотталғандар үшін 2009-2010 жылдарға
қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау
2. Аумақты мұздан тазалау
3. Аумақты қардан тазалау
4. Аумақты қоқыстан тазалау
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау
6. Аумақты арамшөптен тазалау
7. Қоқысты жинау және шығару
8. Жас шыбықтарды қию
9. Ағаштарды қию
10. Ағаштарды ақтау
11. Ағаш отырғызу
12. Қоршауды жөндеу
13. Қоршауды сырлау
14. Ғимаратты ақтау
15. Ғимаратты сырлау
16. Гүл хауыздарын бөлу
17. Газондарды қолмен қазу
18. Шөпті шабу
19. Қоқысты жинау және өртеу

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде общественных работ
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 10 августа 2009 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 7 сентября 2009 года № 9-7-103. Утратило силу - Постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2010 года № 369
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27.12.2010 № 369.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде общественных работ на 2009-2010 годы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аулиекольского района Нугманову Р.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Б. Гаязов
Аулиекольского района
СОГЛАСОВАНО
Старший специалист–старший инспектор
Аулиекольской районной уголовно-исполнительной
инспекции Управления комитета
уголовно-исполнительной системы по
Костанайской области
_____________ Ж.Б. Аканов
07.08.2009 г.
Приложение
к постановлению акимата
Аулиекольского района
от 10 августа 2009 года № 207
Виды общественных работ для лиц, осужденных
к наказанию в виде общественных работ
на 2009-2010 годы
1. Уборка бытовых отходов
2. Очистка территории от наледи
3. Очистка территории от снега
4. Очистка территории от мусора
5. Очистка территории от бытовых отходов
6. Очистка территории от сорняка
7. Сбор и вывоз мусора
8. Обрезка порослей
9. Обрезка деревьев
10. Побелка деревьев
11. Посадка деревьев
12. Ремонт изгороди
13. Покраска изгороди
14. Побелка зданий
15. Покраска зданий
16. Разбивка цветочных клумб
17. Перекопка газонов вручную
18. Откос травы
19. Сбор и сжигание мусора