Әкімдіктің 2007 жылғы 20 сәуірдегі № 167 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға, сондай-ақ тұруға, тамақтануға арналған және аймақ шегінде оқу орнына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 8 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда № 9-8-114 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.12.28 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабы 3 тармағы негізінде, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 19 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру бойынша іс-шаралар туралы" Қаулысына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2007 жылғы 20 сәуірдегі № 167 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға, сондай-ақ тұруға, тамақтануға арналған және аймақ шегінде оқу орнына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларын бекіту туралы" қаулысының қосымшасындағы 9 тармағы (мемлекеттік тіркеу Тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі 2007 жылғы 14 мамырдағы № 9-8-66 тіркелген, 2007 жылғы 8 маусымдағы № 23 "Наше время" аудандық газетінде жарияланған), өзгеріс әкімдіктің 2007 жылғы 20 сәуірдегі № 167 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға, сондай-ақ тұруға, тамақтануға арналған және аймақ шегінде оқу орнына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына енгізілді (мемлекеттік тіркеу Тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі 2007 жылғы 2 шілдегі № 9-8-70 тіркелген, 2007 жылғы 13 шілдегі № 28 "Наше время" аудандық газетінде жарияланған) жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Тұруға және тамақтандыруға алынғандарды өтеу, кәсіби оқуға жіберілген жұмысыздарға беріледі:

О внесении изменений в постановление акимата от 20 апреля 2007 года № 167 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, а также по возмещению затрат на проживание, питание, возмещению затрат по медицинскому освидетельствованию и на проезд к месту обучения в пределах региона"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 19 февраля 2009 года № 9-8-114. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 316
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28.12.2009 № 316.
На основании пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", в соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 7, 19 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 9 приложения к постановлению акимата от 20 апреля 2007 года № 167 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, а также по возмещению затрат на проживание, питание, возмещению затрат по медицинскому освидетельствованию и на проезд к месту обучения в пределах региона" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 мая 2007 года № 9-8-66, опубликовано в районной газете "Наше время" от 8 июня 2007 года № 23), вносилось изменение постановлением акимата от 18 июня 2007 года № 241 "О внесении изменений в постановление акимата от 20 апреля 2007 года № 167 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, а также по возмещению затрат на проживание, питание, возмещению затрат по медицинскому освидетельствованию и на проезд к месту обучения в пределах региона" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 2 июля 2007 года № 9-8-70, опубликовано в районной газете "Наше время" от 13 июля 2007 года № 28) изложить в новой редакции:
"9. Возмещение затрат на проживание и питание оказывается безработным, направленных на профессиональное обучение:

1) тұруға арналған - айына үш айлық есептік көрсеткіші;
2) тамақтануға - айына төрт айлық есептік көрсеткіш".
13 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Уәкілетті орган есептеу жүргізеді, әлеуметтік көмек тағайындалған азаматтардың тізімін қалыптастырады. Әлеуметтік көмекті төлеу тиісті операциялар түріне Қазақстан Респукбликасының Ұлттық банкінің лицензиясы бар, ұйымдар арқылы жұмыссыздардың жазбаша арызы негізінде жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына ақша түрінде аудару арқылы жүзеге асырылады. Қаржы жетпеген жағдайда жұмыссыздарға әлеуметтік көмек тіркелген арыздың хронологиялық тәртібімен төленеді".
2.Осы қаулының орындалуын бақылауды Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
3.Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі                            А. Кушнир

1) на проживание - три месячных расчетных показателя в месяц;
2) на питание - четыре месячных расчетных показателя в месяц".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Уполномоченный орган производит начисления, формирует списки граждан, которым назначена социальная помощь. Выплата социальной помощи осуществляется в денежной форме путем перечисления на лицевые счета безработных на основании письменного заявления через организации, имеющие лицензию Национального банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций. При недостаточности средств социальная помощь безработным, проходящим обучение, выплачивается в хронологическом порядке регистрации заявления".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир