Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 138 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 мамырда № 9-11-92 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 227 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 227 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 01.01.2014 бастап туындайтын қатынастарға таратады).
Ескерту. Тақырыбы өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 31.10.2013 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағын, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағын орындау үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 31.10.2013 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті сессиясының төрайымы             С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
К. Нұржанова

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 138. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 21 мая 2009 года № 9-11-92. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 227
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 06.08.2014 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 31.10.2013 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 31.10.2013 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата                        С. Кстаубаева
Секретарь
Камыстинского районного маслихата          Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
К. Нуржанова