Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 тамыздағы № 212 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 15 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 ақпанда № 9-12-90 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 372 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 05.07.2012 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39-ІІІ "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңы 29 бабының 7-тармағына, Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 128 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру үшін құжаттарды рәсімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 тамыздағы № 212 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестірінде 2008 жылғы 12 қырқүйекте № 9-12-82 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 қырқүйекте № 38 "Айна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
преамбулада:
"Қарабалық аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 шілдедегі № 90 "Қарабалық аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 24 "2008 жылға арналған Қарабалық ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы» шешіміне" сөздері алынып тасталсын;
1-тармақта:
"алты есе" сөздері "сегіз есе" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А. Исенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық
ауданының әкімі                            Ф. Филиппов

О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 14 августа 2008 года № 212 "Об оказании материальной помощи, семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 5 февраля 2009 года № 9-12-90. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 5 июля 2012 года № 372
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 05.07.2012 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39-III "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 7 февраля 2008 года № 128 "Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района от 14 августа 2008 года № 212 "Об оказании материальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому", (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-12-82 от 12 сентября 2008 года, опубликовано в районной газете "Айна" от 18 сентября 2008 года № 38) следующие изменения:
в преамбуле:
слова: "решением маслихата Карабалыкского района от 18 июня 2008 года № 90 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Карабалыкского района от 21 декабря 2007 года № 24 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2008 год" исключить;
в пункте 1:
слово "шестикратного" заменить словом "восьмикратного".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карабалыкского района                      Ф. Филиппов