Тіркелген салықтық бірыңғай ставкаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 15 сәуірдегі № 147 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда № 9-12-110 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 224 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 15.03.2018 № 224 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабының 2-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасы негізінде Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тіркелген салықтық бірыңғай ставкалары бекітілсін:
1) бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – айына 1 айлық есептік көрсеткіш;
2) біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойындарды өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – айына 1 айлық есептік көрсеткіш;
3) ойындарды өткізу үшін пайдаланатын, дербес компьютер – айына 1 айлық есептік көрсеткіш;
4) ойын жолы – айына 5 есептік көрсеткіш;
5) карт – айына 2 айлық есептік көрсеткіш;
6) бильярд үстелі – айына 3 айлық есептік көрсеткіш.
2. Мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 277 "Тіркелген жиынтық салықтық бірыңғай ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу реестрінде нөмірі 9-12-27, "Айна" аудандық газетінде 2007 жылғы 11 қаңтарда жарияланды), мәслихаттың 2007 жылғы 23 мамырдағы № 328 "Мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 277 "Тіркелген жиынтық салықтық бірыңғай ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу реестрінде нөмірі 9-12-49, "Айна" аудандық газетінде 2007 жылғы 31 мамырда № 22 жарияланды), күштері жойылды деп саналсын.
3. Мәслихаттың 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 134 "Тіркелген салықтық бірыңғай ставкаларын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сегізінші сессия төрағасы С. Лысоченко
Аудандық мәслихатының хатшысы А. Төлебаев

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 апреля 2009 года № 147. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 7 мая 2009 года № 9-12-110. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 224
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15.03.2018 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога:
1) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком - 1 месячный расчетный показатель в месяц;
2) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока - 1 месячный расчетный показатель в месяц;
3) персональный компьютер, используемый для проведения игры - 1 месячный расчетный показатель в месяц;
4) игровая дорожка – 5 месячных расчетных показателя в месяц;
5) карт - 2 месячных расчетных показателя в месяц;
6) бильярдный стол - 3 месячных расчетных показателя в месяц;
2. Решение маслихата "Об утверждении размеров единых ставок фиксированного суммарного налога" от 21 декабря 2006 года № 277 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-27, опубликовано 11 января 2007 года в районной газете "Айна"), решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2006 года № 277 "Об утверждении размеров единых ставок фиксированного суммарного налога" от 23 мая 2007 года № 328, (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-49, опубликовано 31 мая 2007 года в районной газете "Айна" № 22) считать утратившими силу.
3. Решение маслихата от 28 января 2009 года № 134 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" отменить.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель восьмой сессии С. Лысоченко
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев