Қарабалық ауданының базарларында (бір күнгі сауда үшін) біржолғы талонның құнын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 173 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда № 9-12-119 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009.09.30 № 197 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңы 36 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық Департаментінің Қарабалық ауданы бойынша салық басқармасының" 2009 жылғы 23 шілдедегі 39-07-ЦПОИ-03/3274 хатының негізінде Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипаттама болып, жеке тұлғалар үшін Қарабалық ауданының базарларында (бір күнгі сауда үшін) біржолғы талонның құны 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарларды өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін Қарабалық ауданының базарларында (бір күнгі сауда үшін) біржолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы
сессия төрағасы                              Г. Ягодин
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарабалық ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
____________________ А. Жүрсиналин

Об установлении стоимости разовых талонов на рынках Карабалыкского района (за день торговли)
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 173. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 19 августа 2009 года № 9-12-119. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30 сентября 2009 года № 197
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30.09.2009 № 197.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, на основании письма Налогового управления по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" от 23 июля 2009 года № 39-07-ЦПОИ-03/3274, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках Карабалыкского района (за день торговли) для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов на рынках Карабалыкского района (за день торговли) для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
девятой сессии                             Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата                      А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карабалыкскому району Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________________ А. Журсиналин

156
Мәслихаттың
2009 жылғы 29 шілдедегі
№ 173 шешіміне 2 қосымша
Дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы
(оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда,
базарларда тауарларды өткізу, жұмыстар орындау,
қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге
асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды
тұлғалар үшін Қарабалық ауданының базарларында
(бір күнгі сауда үшін) біржолғы талонның құны
Реттік нөмір Базар және тауардың атауы Тауарларды іске асырушылар тобы базардағы сауда орны күніне бір сауда орнына біржолғы талонның құны (теңге)

156
Приложение 2
к решению маслихата
от 29 июля 2009 года № 173
Стоимость разовых талонов
на рынках Карабалыкского района (за день торговли)
для физических лиц, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность
по реализации товаров, выполнению работ,
оказанию услуг на рынках, за исключением реализации
в киосках, стационарных помещениях
изолированных блоках)
Порядковый номер Наименование рынка и товарная специализация Группа реализуемых товаров Торговое место на рынке Стоимость разового талона в день на одно торговое место (тенге)