Бозкөл ауылдық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың Бозкөл селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 2 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 ақпанда № 9-12-102 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 02.07.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасының  1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылым туралы" Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес, Бозкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бозкөл ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атаулар қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап оң күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Бозкөл ауылдық
округінің әкімі                            Б. Қапаров
Бозкөл ауылдық әкімі округінің
2009 жылғы 6 ақпандағы № 2
шешіміне қосымша
Бозкөл ауылдық округі елді мекендерінің
құрамды бөліктеріне атауларын беру таралы
1. Саманы ауылы:
1) Көшелер: Набережная, Урожайная, Садовая.
2. Талапкер ауылы:
1) Көшелер: Лесная, Центральная, Дорожная, Новая.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Боскольского сельского округа
Решение акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 6 февраля 2009 года № 2. Зарегистрировано управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 февраля 2009 года № 9-12-102
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменены соответственно на слова "ауылдық", "ауылы" решением акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 02.07.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан  от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", и пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Боскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Боскольского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Боскольского                          Б. Капаров
сельского округа
Приложение к решению
акима сельского округа
от 6 февраля 2009 года № 2
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Боскольского сельского округа
1. Село Саманы:
Улицы: Набережная, Урожайная, Садовая.
2. Село Талапкер:
Улицы: Лесная, Центральная, Дорожная, Новая.