Новотроицк ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың Новотроицк селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 ақпанда № 9-12-101 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округі әкімінің 23.06.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 35-бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылым туралы" Заңы 14-бабы 4-тармағының негізінде, Новотроицк ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Новотроицк ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атаулар қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап оң күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Новотроицк ауылдық
округінің әкімі                            С. Есжанов
Новотроицк ауылдық
округі әкімінің
2009 жылғы 30 қаңтардағы
№ 3 шешіміне қосымша
Новотроицк ауылдық округі елді мекендердің
құрама бөліктеріне атауларын беру туралы
Жанааул ауылы: Целинная көшесі, Енбек көшесі, Жастар көшесі, Орталық көшесі, Киевская көшесі, Мереке көшесі, Наурыз көшесі.
Подгородка ауылы: Верхняя көшесі, Средняя көшесі, Нижняя көшесі.
Каерак ауылы: Железнодорожная көшесі.
Аққудуқ ауылы: М. Сералина көшесі, Жастар көшесі, Енбек көшесі.
Магнай ауылы: Целинная көшесі, Енбек көшесі, Юбилейная көшесі, Железнодорожная көшесі, Орман көшесі.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Новотроицкого сельского округа
Решение акима Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 30 января 2009 года № 3. Зарегистрировано управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 февраля 2009 года № 9-12-101
Сноска. В заголовке и далее по тексту решения на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменены на слова "ауылы", "ауылдық" решением акима Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 23.06.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Новотроицкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Новотроицкого сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новотроицкого                         С. Ещанов
сельского округа
Приложение
к решению акима
сельского округа
от 30 января 2009 года № 3
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Новотроицкого сельского округа
село Жанааул: улицы Целинная, Енбек, Жастар, Орталык, Киевская, Мереке, Наурыз;
село Подгородка: улицы Верхняя, Средняя, Нижняя;
село Каерак: улица Железнодорожная;
село Аккудук: улицы М. Сералина, Жастар, Енбек;
село Магнай: улицы Целинная, Енбек, Юбилейная, Железнодорожная, Орман.