Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларың белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 152 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 тамызда № 9-13-89 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 181 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009.09.25 № 181 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына 15)–тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тіркелген салықтың бірінғай ставкаларың қосымша бойынша белгілеу.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
тоғызыншы сессиясының төрағасы             М. Сауытпаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                          С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық Комитетінің Қостанай
облысы бойынша Салық Департаментінің
Қарасу ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ С.Ахметов

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 июля 2009 года № 152. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 12 августа 2009 года № 9-13-89. Утратило силу - Решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 25 сентября 2009 года № 181
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 25.09.2009 № 181.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель девятой сессии
Карасуского районного маслихата            М. Саутпаев
Секретарь Карасуского
районного маслихата                          С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карасускому району Налогового
Департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________________ С.Ахметов