Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларың белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 желтоқсанда № 9-13-98 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 196 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 02.02.2018 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына 15)–тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 144 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларың қосымша бойынша белгілеу.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы Г. Гейко
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
бойынша Салық Департаментінің
Қарасу ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________________ С.Ахметов
2009.11.23.11
Мәслихатының
2009 жылғы 23 қарашадағы
№ 192 шешіміне қосымша
Тіркелген салықтың бірыңғай ставкалары
Салық салу
объектісінің атауы
Тіркелген салықтың
бірыңғай ставкаларының
мөлшері (айлық есептік
көрсеткішпен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын
өткізуге арналған,
ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық
ойыншылардың қатысуымен
ойын өткізуге арналған,
ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізуге үшін,
пайдаланылатын жеке
компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
5

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 192. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 14 декабря 2009 года № 9-13-98. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 196
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 02.02.2018 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2013 № 144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата
Г. Гейко
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карасускому району Налогового
Департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
_____________________________ С. Ахметов
23.11.2009
Приложение
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 192
Единые ставки фиксированного налога
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Размеры единых
ставок
фиксированного
налога (в месячных
расчетных
показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения
игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения
игры с участием более одного
игрока
1
3
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
5