Мүгедектер үшін 2009 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 25 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда № 9-18-79 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-02/1717 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011.12.08 № 11-02/1717 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы бойынша жалпы жұмыс орындарының санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін 2009 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Таран ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) квотаға сәйкес мүгедектерді жұмыс орындарына жұмысқа орналасуға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Бермағамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               А. Ахметжано
КЕЛІСІЛДІ

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2009 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 23 января 2009 года № 25. Зарегистрировано управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 13 февраля 2009 года № 9-18-79. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11-02/1717
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 08.12.2011 № 11-02/1717.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2009 год в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Тарановскому району.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Тарановского района" (по согласованию) обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бермагамбетова Р.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                               А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО