"2009 жылы халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шаралар туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 24 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 155 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 29 маусымда № 9-18-93 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-02/1717 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011.12.08 № 11-02/1717 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға қолдау көрсету мақсатында Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шаралар туралы" 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 24 әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестріндегі нөмірі 9-18-78, 2009 жылы 19 ақпанда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған), бұрын "2009 жылы халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шаралар туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 24 қаулысына толықтыру енгізу туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 119 қаулысымен толықтыру енгізілді (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Реестріндегі тіркеу нөмірі 9-18-88, 2009 жылғы 14 мамырдағы "Шамшырақ" аудандық газетінің № 19 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 14), 16), 18) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"14) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының жиырма үш жасқа дейінгі түлектері, сонымен қатар жұмыс өтілі жоқ өткен жылғы түлектер;
16) жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
18) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының түлектері, сонымен қатар оқу орындарының түлектері.".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р. М. Бермағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Л. Өтешева

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата района от 23 января 2009 года № 24 "О мерах по содействию занятости целевых групп населения в 2009 году"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 2 июня 2009 года № 155. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 29 июня 2009 года № 9-18-93. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11-02/1717
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 08.12.2011 № 11-02/1717.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О мерах по содействию занятости целевых групп населения в 2009 году" от 23 января 2009 года № 24 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-78, опубликовано в районной газете "Маяк" 19 февраля 2009 года), ранее вносилось дополнение постановлением акимата от 27 апреля 2009 года № 119 "О внесении дополнения в постановление акимата района от 23 января 2009 года № 24 "О мерах по содействию занятости целевых групп населения в 2009 году" (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-88, опубликовано 14 мая 2009 года в районной газете "Маяк" № 19) следующие изменения:
подпункты 14), 16), 18) пункта 1 изложить в новой редакции:
"14) выпускники технических и профессиональных учебных заведений до двадцати трех лет, а также выпускники прошлых лет без опыта работы;
16) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
18) выпускники организаций высшего и послевузовского образования, а также выпускники учебных заведений.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бермагамбетова Р. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Тарановского района"
_________________ Л. Утешева