"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет азаматтық қызметшілеріне жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 155 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 211 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қазанда № 9-18-97 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.04.2015 № 278 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Осы шешімді қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет азаматтық қызметшілеріне жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" Таран аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 155 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-80, 2009 жылғы 13 наурызда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
бастамадағы "жергілікті мемлекеттік басқару туралы" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он сегізінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Н. Транда
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ В. Пирог
2009.09.24
"Таран ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ В. Ересько
2009.09.24

О внесении дополнения в решение от 29 января 2009 года № 155 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 24 сентября 2009 года № 211. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 9 октября № 9-18-97. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 апреля 2015 года № 278
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.04.2015 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения решения в соответствие с действующим законодательством районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности" от 29 января 2009 года № 155 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-80, опубликовано 13 марта 2009 года в районной газете "Маяк") следующее дополнение:
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель восемнадцатой,
внеочередной сессии                        Н. Транда
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Тарановского района"
__________________ В. Пирог
24.09.2009
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Тарановского района"
_________________ В. Ересько
24.09.2009