"Халықтың нысаналы топтарын белгілеу және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 20 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 138 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 маусымда № 9-20-155 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2) тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 20 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-144 тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпандағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) "Халықтың нысаналы топтарын белгілеу және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен олардың әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы" қаулысының 1-тармағы мына жолдармен толықтырылсын:
"жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына немесе жұмыс беруші-заңды тұлғаның іс-әрекеті тоқтатылуына, адам санының немесе штаттың қысқартылуына байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар;
толық емес жұмыс уақыт режимінде жұмыс істейтін тұлғалар".
2. Осы қаулының орындау бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Н. Заверухаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Корниенк
КЕЛІСІЛДІ

О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 20 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию занятости и социальной защите в 2009 году"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 12 мая 2009 года № 138. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 27 июня 2009 года № 9-20-155
На основании пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дополнить пункт 1 постановления акимата района "Об определении целевых групп населения и мер по содействию занятости и социальной защите в 2009 году" от 16 января 2009 года № 20 (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-20-144, опубликован 19 февраля 2009 года в газете "Федоровские новости") следующими строками:
"лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников;
занятые в режиме неполного рабочего времени".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Заверуху В.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО