Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 491/8 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда N 12-1-136 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 1619/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011.07.15 N 1619/23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 130/2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде N 12-1-134 тіркелген, 2009 жылғы 14 наурыздағы N 31, 2009 жылғы 17 наурыздағы N 32 "Сарыарқа самалы" газетінде, 2009 жылғы 16 наурыздағы N 10 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Біржолғы әлеуметтік көмек" 3 тарауда:
18-тармақтың 4)-тармақшасында "16 жасқа дейін" сөздері "18 жасқа дейін" сөздерімен ауыстырылсын;
20-тармақтың 13)-тармақшасында "ҰОС мүгедектері мен қатысушыларға, сыйлықтар жинағына 3000 (үш мың) теңге, алушылардың жеке шотына" сөздері "ҰОС мүгедектері мен қатысушыларға арналған сыйлықтар жинағына бағасы 3000 (үш мың) теңгеден жоғары емес" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б. Ә. Қапеновке жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Демеуов

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 апреля 2009 года N 491/8. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 4 мая 2009 года за N 136. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 июля 2011 года N 1619/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15.07.2011 N 1619/23.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях социальной защиты граждан акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 30 января 2009 года N 130/2 "Об утверждении инструкции по назначению социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, N 12-1-134, опубликованное в газетах "Сарыарқа самалы" N 31 от 14 марта 2009 года, N 32 от 17 марта 2009 года, "Версия" N 10 от 16 марта 2009 года) следующие изменения:
в главе 3 "Единовременная социальная помощь":
в подпункте 4) пункта 18 слова "до 16 лет" заменить словами "до 18 лет";
в подпункте 13) пункта 20 слова "инвалиды и участники ВОВ, на подарочные наборы 3000 (три тысячи) тенге на лицевые счета получателей." заменить словами "инвалиды и участники ВОВ на подарочные наборы, стоимостью не более 3000 (три тысячи) тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на  заместителя акима города Капенова Б. А.
Аким города Павлодара                      Б. Демеуов