Павлодар қаласының аумағында көшпелі сауда жүргізуге арналған орындарды бекіту туралы
Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 1 маусымдағы N 734/10 қаулысы. Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 маусымда N 12-1-139 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 9 тамыздағы N 1297/25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2010.08.09 N 1297/25 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4)–тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 827-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Ішкі сауда Ережелерін бекіту туралы" N 371 қаулысына , Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 6 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағын салу, көркейту және инженерлік қамтамасыз ету Ережесін" бекіту туралы" N 15/22 шешімінің 125–тармағы 4)-тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының аумағында автолавкалардан және палаткалардан көшпелі сауда жүргізу үшін нәрселерді:
1) 1 - қосымшаға сәйкес бақшадақылдарын, көк өністер мен тұқымдарды (көшеттер мен желектер);
2) 2 - қосымшаға сәйкес өнеркәсіп тауарларын;
3) 3 - қосымшаға сәйкес кофені, шәйді, шекілдеуікті, балмұзда қ тар мен салқын сусындарды;
4) 4 - қосымшаға сәйкес орнында әзірленетін дайын тағаммен ө німді өткізу бойынша орындар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау экономика бойынша қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Жоламанов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 1 маусымдағы
N 734/10 қаулысына
1 - қосымша
Автолавкалардан және палаткалардан бақша дақылдарын,
көкөністер мен тұқымдарды (көшеттер мен желектер)
өткізу бойынша көшпелі сауда жүргізуге арналған
орындардың тізбесі
1. "Универсальный" рыногы және Торайғыров көшесі, 76 "Энергоорталық" акционерлік қоғамының ғимараты арасында;
2. Павлодар – Омбы автожолының Шығыс жағы (Торговая көшесінен  жолайрыққа дейін);
3. Ленин көшесіндегі N 7 и N 7/1 үйлер арасындағы сауда алаңында;
4. Кутузов көшесі бойында (Каз. Правда көшесінен Ладожская көшесіне дейін);
5. Базарлар аумағында;
6. Дүкендер аумағында.
Павлодар қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 1 маусымдағы
N 734/10 қаулысына
2 - қосымша
Автолавкалардан және палаткалардан өнеркәсіп тауарларын
өткізу бойынша көшпелі сауда жүргізуге арналған
орындардың тізбесі

Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара от 1 июня 2009 года N 734/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара 16 июня 2009 года N 12-1-139. Утратило силу - постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 9 августа 2010 года N 1297/25
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 09.08.2010 N 1297/25.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 , 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", подпунктом 4) пункта 125 решения Павлодарского городского маслихата от 6 марта 2006 года N 15/22 "Об утверждении "Правил застройки, благоустройства и инженерного обеспечения территории города Павлодара", в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Павлодара акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на территории города Павлодара перечень мест для осуществления выездной торговли с автолавок и палаток по реализации:
1) бахчевых культур, овощей и семян (саженцы и рассада), согласно приложению 1;
2) промышленных товаров, согласно приложению 2;
3) кофе, чая, семечек, мороженого и прохладительных напитков, согласно приложению 3;
4) готовой пищи и продукции, приготавливаемой на месте, согласно приложению 4.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по экономике.
Аким города Павлодара                      Б. Жуламанов
Приложение 1
к постановлению акимата города Павлодара
от 1 июня 2009 года N 734/10
Перечень мест
для осуществления выездной торговли с автолавок
и палаток по реализации бахчевых культур, овощей
и семян (саженцы и рассада)
1. Между рынком "Универсальный" и зданием акционерного общества  "Энергоцентр" по улице Торайгырова, 76.
2. Восточная сторона автодороги Павлодар – Омск (от улицы Торговая до дорожной развязки).
3. На торговой площадке по улице Ленина между домами N 7 и N 7/1.
4. По улице Кутузова (от улицы Каз. Правды до улицы Ладожская).
5. В районе рынков.
6. В районе магазинов.
Приложение 2
к постановлению акимата города Павлодара
от 1 июня 2009 года N 734/10
Перечень мест
для осуществления выездной торговли с автолавок
и палаток по реализации промышленных товаров

1. Орталы қалаң;
2. Орталық жағажай;
3. Мәдениет пен демалыстың орталық саябағы;
4. Базарлар аумағында;
5. Дүкендер аумағында.
Павлодар қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 1 маусымдағы
N 734/10 қаулысына
3 - қосымша
Автолавкалардан және палаткалардан кофені, шәйді,
шекілдеуікті, балмұздақтарды және салқын сусындарды
өткізу бойынша көшпелі сауда жүргізуге арналған
орындардың тізбесі
1. Мәдениет пен демалысты ң орталық саябағы;
2. Қалалық жағажай;
3. Автобекет;
4. Теміржол вокзалы;
5. Өзен вокзалы;
6. Базарлар аумағында;
7. Дүкендер аумағында;
8. Автобус аялдамалары;
9. Ленин көшесі бойында (Қ айырбаев көшесінен Кривенко көшесіне дейін);
10. Кривенко көшесі бойында (қалалық жағажайдан академик Сәтбаев көшесіне дейін).
Павлодар қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 1 маусымдағы
N 734/10 қаулысына
4 - қосымша
Автолавкалардан және палаткалардан орнында әзірленетін
дайын тағам мен өнімді өткізу бойынша көшпелі сауда
жүргізуге арналған орындардың тізбесі
1. Мәдениет пен демалыстың орталық саябағы;
2. Қалалық пляж;
3. Автобекет;
4. Теміржол вокзалы;
5. Өзен вокзалы;
6. Базарлар аумағында;
7. Дүкендер аумағында;
8. Орталық алаң;
9. Орталық жағажай;
10. Усолка өзенінің жағажайы.

1. Центральная площадь.
2. Центральная набережная.
3. Центральный парк культуры и отдыха.
4. В районе рынков.
5. В районе магазинов.
Приложение 3
к постановлению акимата города Павлодара
от 1 июня 2009 года N 734/10
Перечень мест
для осуществления выездной торговли с автолавок
и палаток по реализации кофе, чая, семечек, мороженого и прохладительных напитков
1. Центральный парк культуры и отдыха.
2. Городской пляж.
3. Автовокзал.
4. Железнодорожный вокзал.
5. Речной вокзал.
6. В районе рынков.
7. В районе магазинов.
8. Автобусные остановки.
9. По улице Ленина (от улицы Каирбаева до улицы Кривенко).
10. По улице Кривенко (от городской набережной до улицы академика Сатпаева).
Приложение 4
к постановлению акимата города Павлодара
от 1 июня 2009 года N 734/10
Перечень мест
для осуществления выездной торговли с автолавок и палаток
по реализации готовой пищи и продукции,
приготавливаемой на месте
1. Центральный парк культуры и отдыха.
2. Городской пляж.
3. Автовокзал.
4. Железнодорожный вокзал.
5. Речной вокзал.
6. В районе рынков.
7. В районе магазинов.
8. Центральная площадь.
9. Центральная набережная.
10. Набережная реки Усолка.