Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне арналған сомалық салықтың тіркелген ставкалары туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 қаңтардағы N 132/12 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 ақпанда N 218 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 165/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 14.11.2013 N 165/20 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 14) тармақшасы, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 422-бабы, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Келесі кәсіпкерлік қызмет түрлері бойынша салық салу объектісінің бірлігіне бір айға тіркелген сомалық салық ставкаларының мөлшері бекітілсін:
1) ойын үшін пайдаланылатын дербес компьютер – 1 айлық есептік көрсеткіш;
2) бильярд үстелі – 3 айлық есептік көрсеткіш;
3) ойын алаңы – 7 айлық есептік көрсеткіш;
4) бір ойыншымен ойын жүргізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы - 2 айлық есептік көрсеткіш;
5) бірнеше ойыншының қатысуымен ойын жүргізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы – 2 айлық есептік көрсеткіш.
Ескерту. 1 тармаққа толықтыру енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009.03.17 N 155/15 шешімімен.
2. Осы шешім Екібастұз қаласы Әділет басқармасына тіркеуге жіберілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Рахманғұлов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова

О фиксированных ставках суммарного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 января 2009 года N 132/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 20 февраля 2009 года за N 218. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 165/20
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14.11.2013 N 165/20.
На основании подпункта 14 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс), городской  маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры ставок фиксированного суммарного налога на единицу объекта налогообложения в месяц по следующим видам предпринимательской деятельности:
1) персональный компьютер, используемый для проведения игры – 1 месячных расчетных показателей;
2) бильярдный стол – 3 месячных расчетных показателей;
3) игровая дорожка – 7 месячных расчетных показателей;
4) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком – 2 месячных расчетных показателя;
5) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока – 2 месячных расчетных показателя.
Сноска. Пункт 1 с дополнениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2009 N 155/15.
2. Направить данное решение на регистрацию в Управление юстиции города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Председатель сессии                        Е.Рахмангулов
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова