Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына) жеке шаруашылығын дамыту үшін 2009 жылға біржолғы материалдық көмек беру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 17 наурыздағы N 141/3 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 сәуірде N 225 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармақ 14) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешімін орындауда, аз қамтамасыз етілген тұлғаларды (отбасыларын) қолдау мақсатында, әрі ауылдық округ тұрғындарының жеке шаруашылығын дамыту үшін қаражаттың жеткіліксіздігін ескере келіп, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына) жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек тағайындау бойынша қоса беріліп отырған комиссия құрамы (бұдан әрі – Комиссия) бекітілсін.
2. Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алатын аз қамтамасыз етілген тұлғалардың (отбасылардың) жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек алу құқығы белгіленсін.
3. Жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек алу үшін "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне келесі құжаттарды тапсыру қажет:
1) материалдық көмекті пайдалану мақсаты туралы өтініш;
2) аз қамтамасыз етілген отбасы мәртебесін куәландыратын анықтама;
3) азаматтарды тіркеу кітабінің көшірмелері;
4) салық төлеушінің тіркеу нөмірі (көшірме);
5) жеке куәлігі (көшірме);
6) "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі есеп шоты.
4. Жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек Комиссияның шешімімен тағайындалады.
5. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі қаланың 2009 жылға арналған жылдық бюджеті аясында біржолғы материалдық көмекті қаржыландыруды жүзеге асырсын.

О выплате единовременной материальной помощи на развитие личного подворья малообеспеченным лицам (семьям), проживающим в сельской местности города Экибастуза на 2009 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2009 года N 141/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 20 апреля 2009 года за N 225. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение решения Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год", в целях поддержки малообеспеченных лиц (семей), и учитывая недостаточность средств для укрепления личного подворья жителей сельских округов, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав комиссии по назначению единовременной материальной помощи малообеспеченным лицам (семьям), проживающим в сельской местности города Экибастуза (далее - Комиссия).
2. Установить, что право на получение единовременной материальной помощи на развитие личного подворья имеют малообеспеченные лица (семьи), проживающие в сельской местности города Экибастуза и получающие государственную адресную социальную помощь.
3. Для получения единовременной материальной помощи на развитие личного подворья, необходимо представить в государственное учреждение  "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза":
1) заявление о цели использования материальной помощи;
2) справку, подтверждающую статус малообеспеченной семьи;
3) копию книги регистрации граждан;
4) регистрационный номер налогоплательщика (копия);
5) удостоверение личности (копия);
6) номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня.
4. Единовременная материальная помощь на развитие личного подворья назначается решением Комиссии.
5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" осуществлять финансирование единовременной материальной помощи в рамках годового бюджета города на 2009 год.

6. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. Құрмановаға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
17 наурыздағы 2009 жылғы
N 141/3 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын
аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына)
жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық
көмек тағайындау жөніндегі комиссия
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.07.09 N 385/7 қаулысымен.
Құрамы
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев
Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Серік Әубәкішұлы Арыстанов
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Айгүл Мұратқызы Төлегенова
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік көмек секторының меңгерушісі, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Болат Қайыржанұлы Құспеков
"Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Кенжебек Дүйсенбайұлы Дүйсенбаев
"Екібастұз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Әлия Көкішқызы Базарбаева
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 17 марта 2009 года
N 141/3
Состав комиссии по назначению единовременной
материальной помощи на развитие личного подворья малообеспеченным лицам (семьям), проживающим
в сельской местности города Экибастуза
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением города Экибастуза Павлодарской области от 09.07.2009 N 385/7.
Тулеубаев Сансызбай Сапарович
- заместитель акима города Экибастуза, председатель комиссии
Аристанов Серик Аубакишевич
- начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии
Тулегенова Айгуль Муратовна
- заведующая сектором социальной помощи государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", секретарь комиссии
Члены комиссии
Куспеков Болат Кайыржанович
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза"
Дюсенбаев Кенжебек Дюсенбаевич
- начальник государственного учреждения  "Отдел сельского хозяйства акимата города Экибастуза"
Базарбаева Алия Кокишевна
- заместитель начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"