Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына) жеке шаруашылығын дамыту үшін 2009 жылға біржолғы материалдық көмек беру туралы" N 141/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 9 шілдедегі N 385/7 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде N 12-3-238 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес және кадрлық өзгерістердің болуына байланысты, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына) жеке шаруашылығын дамыту үшін 2009 жылға біржолғы материалдық көмек беру туралы" N 141/3 қаулысына (12-3-225 N-мен нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген және 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 17 "Отарқа" және 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 17 "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Екібастұз қаласының ауылдық жерлерінде тұратын аз қамтамасыз етілген тұлғаларға (отбасыларына) жеке шаруашылығын дамыту үшін біржолғы материалдық көмек тағайындау жөніндегі комиссия құрамына (бұдан әрі – Комиссия):
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев, Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, Комиссия төрағасы болып;
Кенжебек Дүйсенбайұлы Дүйсенбаев, "Екібастұз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, Комиссия мүшесі болып енгізілсін;
2) Комиссия құрамынан Айзада Амангелдіқызы Құрманова, Өтен Борамбайұлы Тоқуров шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С.С.Төлеубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2009 года N 141/3 "О выплате единовременной материальной помощи на развитие личного подворья малообеспеченным лицам (семьям), проживающим в сельской местности города Экибастуза на 2009 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 9 июля 2009 года N 385/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 31 июля 2009 года N 12-3-238. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с произошедшими кадровыми изменениями, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2009 года N 141/3 "О выплате единовременной материальной помощи на развитие личного подворья малообеспеченным лицам (семьям), проживающим в сельской местности города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-225, опубликовано в газетах "Отарқа" от 23 апреля 2009 года N 17 и "Вести Екибастуза" от 23 апреля 2009 года N 17), следующие изменения:
1) ввести в состав комиссии по назначению единовременной материальной помощи на развитие личного подворья малообеспеченным лицам (семьям), проживающим в сельской местности города Экибастуза (далее – Комиссия):
Тулеубаева Сансызбая Сапаровича, заместителя акима города Экибастуза, председателем Комиссии;
Дюсенбаева Кенжебека Дюсенбаевича, начальника государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства акимата города Экибастуза", членом Комиссии;
2) вывести из состава Комиссии Курманову Айзаду Амангельдиновну, Токурова Отена Борамбаевича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев