Өтес ауылындағы көшелерге ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Әуелбек селолық округтік әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 12 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 54 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармақшасына сәйкес және тиiстi Өтес ауылының халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Әуелбек селолық округі әкімінің 14.06.2013 N 1 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Селолық округ орталығынан Өтес ауылына кіре берісінен бастап N 1 атауы жоқ көшесiне "Мектеп";
селолық округ орталығынан Өтес ауылына кіре берісінен бастап N 2 атауы жоқ көшесiне "Орталық";
селолық округ орталығынан Өтес ауылына кіре берісінен бастап N 3 атауы жоқ көшесiне "Жастар".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Селолық округ әкімінiң 2008 жылғы 15 желтоқсандағы "Өтес ауылындағы көшелерге ат қою туралы" N 11 шешімнің күшi жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылаймын.
Әуелбек селолық округінің әкімі            М. Әбілдинов

О присвоении наименования улиц в малом селе Отес
Решение акима Ауельбекского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 5 января 2009 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 19 января 2009 года за N 54.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Отес принимаю РЕШЕНИЕ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением акима Ауельбекского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 14.06.2013 N 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Отес начиная со стороны въезда от центральной усадьбы название "Мектеп";
безымянной улице N 2 в селе Отес начиная со стороны въезда от центральной усадьбы название "Орталык";
безымянной улице N 3 в селе Отес начиная со стороны въезда от центральной усадьбы название "Жастар".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
3. Отменить решение акима сельского округа от 15 декабря 2008 года N 11 "О присвоении улиц в селе Отес".
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Ауельбекского сельского округа        Абельдинов М.А.