Тіркелген жиынтық салық ставкасын және біржолғы талондар құнының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 66/11 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 ақпанда N 55 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қазандағы N 85/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11.10.2013 N 85/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы Заңының 36 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабына сәйкес және Ақтоғай ауданының салық басқармасының 2009 жылғы 27 қаңтарда өткізген хронометраждық бақылаудың және зерттеудің күнбелікті орташа көрсеткіштері негізі бойынша, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бір жолғы талон құны бір күн үшін келесі көлемде белгіленсін:
1) тұрғындарға тауарларды сату қызметі үшін:
өнеркәсіп тауарлары - 120 теңге;
азық-түлік тауарлары - 100 теңге;
ет, сүт сату - 100 теңге;
шекілдеуік - 20 теңге;
ізбес тас - 25 теңге;
газет-жұрналдар сату - 20 теңге;
тұқымдар, бау-бақшаға отырғызылатын материалдар (екпелер, көшеттер) - 50 теңге;
бақша тұқымдастар - 200 теңге;
үй жанындағы жер телімінде өсірілген гүлдер - 30 теңге;
ауыл шаруашылығы , бау-бақша және саяжай өнімдері – 50 теңге;
үй жануарлары үшін азық сату:
шөп - 300 теңге;
астық қалдықтары - 200 теңге;
сыпырғыштар, тоғай жидектері, саңырауқұлақтары - 60 теңге;
ағаш дайындау және сату - 150 теңге;
2) тұрғындарға қызмет көрсету бойынша:
жеке тракторлар иелерінің жер учаскелерін өңдеу және шөп шабу қызметі - 250 теңге;
автокөлік құралдарын айдап әкелу қызметін көрсету:
жақын шетелден - 500 теңге;
алыс шетелден - 1000 теңге;
үй құстарын және жануарларын бағу қызметі:
елді мекендер жерінде(күндізгі) - 70 теңге;
маусымдық орналастыру бойынша:
жылқы – 250 теңге;
ІҚМ - 150 теңге;
ҰҚМ (қой) – 75 теңге.
2. Ай сайынғы салық салу бірлігіне тіркелген салық ставкасы белгіленсін:
бір ойыншы мен ойнауға арналған ұтыссыз ойын автоматы 1 АЕК;
бірден көп ойыншы мен ойнауға арналған ұтыссыз ойын автоматы 1 АЕК;
ойын жүргізуге пайдаланатын компьютер 1 АЕК;
бильярд столы 3 АЕК.
3. Аудандық Мәслихаттың (4 сессия,3 шақырылым) 2004 жылғы 12 қаңтардағы "Бір жолғы талондар құны мөлшерін бекіту туралы" N 12/4 шешімінің, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу жөніндегі мемлекеттік реестрде тіркелген 2252, күші жойылды деп есептелсін.

Об утверждении ставок фиксированного налога и размеров стоимости разовых талонов
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2009 года N 66/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 20 февраля 2009 года за N 55. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 11 октября 2013 года N 85/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 11.10.2013 N 85/22.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", со статьей 422  Кодекса Республики Казахстан " О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и на основе средних дневных данных хронометражных наблюдении и обследовании проведенных налоговым управлением Актогайского района от 27 января 2009 года, районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов за 1 день в следующих размерах:
1) для деятельности по реализации товаров населению:
промышленных товаров - 120 тенге;
продовольственных товаров - 100 тенге;
реализация мяса, рыбы - 100 тенге;
семечки - 20 тенге;
известь - 25 тенге;
газеты и журналы - 20 тенге;
семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)- 50 тенге;
бахчевых культур - 200 тенге;
живых цветов, выращенных в придомовых участках - 30 тенге;
продуктов сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков -50 тенге;
за реализацию кормов для домашних животных:
сено - 300 тенге;
зерновые отходы - 200 тенге;
веников, метел, лесных ягод, грибов - 60 тенге;
заготовка и реализация дров - 150 тенге;
2) для деятельности по оказанию услуг населению:
услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков и сенокошения - 250 тенге;
оказание услуг по перегону автотранспортных средств:
из ближнего зарубежья - 500 тенге;
из дальнего зарубежья - 1000 тенге;
услуги по выпасу домашних животных и птиц:
на землях населенного пункта (дневной) - 70 тенге;
с сезонной дислокацией:
лошадей - 250 тенге;
КРС - 150 тенге;
МРС (овец) - 75 тенге.
2. Установить ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц:
игровой автомат без выигрыша, предназначенный  для проведения игры с одним игроком 1МРП;
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока 1 МРП;
персональный компьютер, используемый для проведения игры 1 МРП;
бильярдный стол 3 МРП.
3. Решение районного Маслихата (4 сессия, 3 созыв) от 12 января 2004 года N 12/4 "Об утверждений размеров стоимости разовых талонов", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2252, считать утратившим силу.

4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы:                          Т.Мұқанов

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии районного Маслихата.
Председатель сессии,
секретарь Маслихата:                       Т. Муканов.