2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 сәуірде N 60 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 26/1-28/73 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011.02.17 N 26/1-28/73 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Мүгедектердi оңалтудың кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына сәйкес сондай-ақ, жекелеген санаттағы аудан азаматтарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк төлемақы тағайындау жөнiндегi Нұсқаулық бекiтiлсiн.
2. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi 007 "Жергілікті ұйымдар шешімі бойынша жеке топтағы азаматарға әлеуметтік арналған көмек" бюджеттiк бағдарлама ассигнованиесінің шегiнде уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күшi жойылсын:
1) Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 75 "Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк төлемақы тағайындау жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-4-40 болып тіркелген, "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің 2008 жылғы 17 мамырдағы N 22-23 жарияланған);
2) Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 29 қазандағы N 222 "Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк төлемақы тағайындау жөнiндегi Нұсқаулыққа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-4-50 болып тіркелген, "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің 2008 жылғы 13 желтоқсандағы N 52-53 жарияланған);
3) Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 17 қарашадағы N 247 "Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 75 "Жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк төлемақы тағайындау жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-4-51 болып тіркелген, "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінің 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 54-55 жарияланған).

Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 10 марта 2009 года N 65. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 23 апреля 2009 года за N 60. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 26/1-28/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 26/1-28/73).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Инструкцию по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование в пределах бюджетных ассигнований по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям  нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
3. Признать утратившим силу следующие постановления акимата района:
1) Постановление акимата района от 21 апреля 2008 года N 75 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12-4-40, опубликованное в газете "Ауыл тынысы-Пульс села" N 22-23 от 17 мая 2008 года);
2) Постановление акимата района от 29 октября 2008 года N 222 "О внесении изменений и дополнении в Инструкцию по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12-4-50, опубликованное в газете "Ауыл тынысы-Пульс села" N 52-53 от 13 декабря 2008 года);
3) Постановление акимата района N 247 от 17 ноября 2008 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 21 апреля 2008 года N 75 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12-4-51, опубликованное в газете "Ауыл тынысы-Пульс села" N 54-55 от 20 декабря 2008 года).

4. Осы қаулы ресми жарияланған бiрiншi күннен бастап он күн өткеннен соң iске кiрiстiрiледi.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.З. Ысқақоваға мiндеттелсiн.
Аудан әкiмi                                М. Көбенов
Аудан әкiмдiгiнiң 2009 жылғы
10 наурыздағы N 65
қаулысымен бекітілді
Жекелеген санаттағы азаматтарға
әлеуметтiк төлемақы тағайындау жөнiндегi
Нұсқаулық
1. Осы Нұсқаулық жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемақы тағайындау жөнiнде Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегi "Қазақстан Республикасының мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Мүгедектердi оңалтудың кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына сәйкес төлемақы төлеудi реттейдi.
2. Әлеуметтік бiр реттiк материалдық көмек алуға құқысы бар келесi санаттағы адамдар:
1) бас бостандығынан айыру орындарынан оралған тұлғалар;
2) онкология ауруынан емделуді қажет ететін азаматтар;
3) екi тонна көмiр сатып алуға табыстары кедейшiлiк деңгейiнен аспайтын аз қамтылған азаматтар;
4) табыстары азық-түлiк себетiнен аспайтын зейнеткерлерге және 1, 2 топтағы мүгдектерге;
5) Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушылар және Ауған соғысының жауынгерлеріне;
6) Жаңа жылға және жаңа оқу жылына аз қамтамасыз етiлген отбасындағы балалар, толық жетiмдер, мүгедек балаларға;
7) аудан үшiн қажеттi педагогика, медицина қызметкерлерiн және басқа да мамандарды даярлау үшiн – атаулы әлеуметтік көмек алушылар, аз қамтамасыз етiлген отбасылардан шыққан, ата–ана қамқорлығынсыз қалған орта мектеп бiтiрушiлер;
8) Кіріс көзі күнкөріс себетінен аспаған аз қамтылған отбасындағы студенттер және ата-ана қамқорлығынсыз қалған жетімдер - ауданға қажетті педагогикалық, медициналық және басқа да мамандар бойынша кадрларды дайындау;
9) Ұлы Отан соғысы ардагерлерi мен мүгедектерiне:
10) Ұлы Отан соғысына қатысушыларына теңестiрiлгендер, марапатталған тыл еңбеккерлерiне, қайтадан неке құрмаған жесiрлерге, гетто, концлагердiң кәмелетке толмаған тұтқындары;
11) Аудан бойынша "Ауданның құрметтi азаматы" дәрежесi бар зейнеткерлер;
12) туберкулезбен ауыратын және емделуде жүргендер;
13) Ақтоғай ауданы туберкулезге қарсы ауруханасында ауырғандардың тiркеуде тұрғандары;

4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти  календарных дней после дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Б.З.
Аким района                                М.Кубенов
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
N 65 от 10 марта 2009 года
Инструкция назначения социальных
выплат отдельным категориям граждан
1. Настоящая инструкция детализирует условия предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан района по решениям местных представительных органов в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754 "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов".
2. Право на единовременную социальную помощь имеют следующие категории граждан:
1) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
2) граждане, нуждающиеся в лечении онкологических заболеваний;
3) малообеспеченные граждане, на приобретение угля в количестве двух тонн, доход которых не превышает черту бедности;
4) пенсионеры и инвалиды 1, 2 группы, доход которых не превышает  продовольственной корзины;
5) участники ликвидации последствии аварии Чернобыльской атомной электростанции и воины Афганской войны;
6) дети из малообеспеченных семей, круглые сироты, дети-инвалиды – к Новому году, к новому учебному году;
7) выпускники средних школ из – малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты, оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района;
8) студенты из - малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты, оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района;
9) инвалиды и участники Великой Отечественной войны;
10) приравненные к участникам войны, награжденные труженики тыла, не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших в Великой Отечественной войне, узники концлагерей, гетто;
11) пенсионеры, имеющие статус "Почетный гражданин района";
12) больные туберкулезом, находящимся на лечении;
13) больные туберкулезом, находящиеся на учете в Актогайской противотуберкулезной больнице;

14) мүгедек церебралдық сал ауруға шалдыққан балалары бар отбасылар;
15) отбасының құрамы мен табысына байланысты емес төмендегi санаттағы азаматтарды (зейнетақы және мемлекеттiк атаулы әлеуметтік жәрдемақы алушылардан басқа) жерлеуге;
а) жұмыспен қамту бөлімінде есепте тұрған жұмыссыздар;
б) жұмыспен қамту орталығында тiркеуде тұрған, тұрмағанына қарамай, зейнеткерлiк жас алдындағы жұмыс iстемеген ерлер - 60 жастан, әйелдер 55 жастан;
в) жұмыспен қамту орталағында тiркелуiне және жасына байланысты емес Ауған соғысы қимылдары мен Чернобыль атом электростанциясы апаты зардабын жоюға қатысқандар;
16) табысына қарамай 18 жасқа дейiнгi бала жасынан мүгедек-балаларды үйде тәрбиелейтiн отбасылар;
17) мамандығы бойынша жұмысқа орналастырылған жоғарғы оқу орнын бiтiрiп келген жас мамандарға;
18) табысына тәуелдi емес, өрттен, су тасқынынан, басқа да табиғи зiлзала салдарынан киiм-кешектерi, пәтерлерi, мүлiктерi толық немесе iшiнара бүлiнiп, күнкөрiссiз қалған тұлғалар (бұрынғы алған бiр жолғы көмекке байланысты емес);
19) мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек алушылардың iшiнен аз қамтамасыз етiлген азаматтар жеке шараушылығын немесе бизнесiн дамыту үшiн мал сатып және шөп сатып алу үшiн;
20) ең төменгi мөлшердегi зейнетақы алатын зейнеткерлер;
21) "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң жолдамасымен кәсiби - мектепте оқитындарға шікiртақы төлеу;
22) барлық топтағы мүгедектерге;
23) жетiм балаларға;
24) бейбiтшiлiк кезеңде қаза тапқан жауынгерлердiң отбасыларына;
25) жалғызбасты зейнеткерлер, коммуналдық қызмет көрсетуді өтеуге;
26) уақытында ауруханаға тiркелген және дәрiгерлердiң кеңесiн орындаған жүктi әйелдерге;
27) аз қамтамасыз етiлген азаматтарды құжаттандыруға;
28) табысы кедейшілік деңгейінен аспайтын қант диабетімен ауыратын аз қамтамасыз етілген азаматтарға дәрілік құралдарды өтеуге;
29) кеуде сүтiмен емiзетiн балалары бар аналарға бала азығын алуға;
30) жоғарғы медициналық оқу орындарының соңғы курстарының студенттері;
31) нұсқаулықтың 2 тармағында көрсетілген азаматтардың өтініштері бойынша біржолғы көмек.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009.09.09 N 159; 2009.11.18 N 189 қаулыларымен.
3. "Жергiлiктi өкiлеттi ұйымдар шешiмiмен жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемақы" бюджеттiк бағдарламасы бойынша төлемақы төленедi.

14) семьи, имеющие детей–инвалидов, больных детским церебральным параличом;
15) семьям следующим категориям граждан на погребение, независимо от дохода и состава семьи (кроме лиц получающих пенсий и государственные социальные пособия):
а) безработных, состоящих на учете в центре занятости;
б) не работавших пред пенсионного возраста: мужчин с 60 лет, женщин с 55 лет, независимо от регистрации в органах занятости;
в) не работавших участников боевых действий в Афганистане, ликвидации последствий аварий на Чернобыльской атомной электростанции, независимо от возраста и регистрации в органах занятости;
16) семьи воспитывающие детей-инвалидов с детства до 18 лет, независимо от дохода;
17) молодые специалисты, выпускники высших учебных заведений, прибывшие для работы в район и трудоустроенные по специальности;
18) лица, оставшиеся без средств к существованию, при полном или частичном повреждении предметов домашнего обихода, вещей, квартиры вследствие пожара, наводнения и других стихийных явлений (независимо от ранее полученной единовременной помощи) независимо от дохода;
19) малообеспеченные граждане из числа получателей государственной адресной социальной помощи для покупки скота и на закупку грубых кормов, для развития личного подворья.
20) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии, на возмещение коммунальных услуг;
21) оплата стипендии учащимся профессионального технического училища по направлению государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района";
22) инвалиды всех групп;
23) дети сироты;
24) семьи, погибших воинов в мирное время;
25) одинокие пенсионеры, на возмещение коммунальных услуг;
26) беременные женщины, своевременно обратившиеся в районную больницу для постановки на учет по беременности;
27) малообеспеченные граждане на документирование;
28) малообеспеченным гражданам на возмещение лекарственных средств больным сахарным диабетом, доход которых не превышает черту бедности;
29) матерям, имеющим детей грудного возраста, для приобретения детского питания;
30) студенты последних курсов медицинских высших учебных заведений;
31) единовременная материальная помощь по обращению граждан указанных в пункте 2 Инструкции.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Актогайского района Павлодарской области от 09.09.2009 N 159; 18.11.2009 N 189.
3. Социальные выплаты для лиц, имеющих на них право, назначаются на основании бюджетной программы "Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов".

4. Нұсқаулықтың 2-тармағында көрсетiлген жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемақылар және басқа әлеуметтік көмек түрлерiн беруге келесi құжаттар қажет:
1) 2-тармағының 1-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн - бас бостандығынан айыру орнынан босатылғаны туралы анықтама, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, шот нөмiрi;
2) 2-тармағының 2-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн-   Павлодар облыстық онкологиялық диспансердiң анықтамасы, азаматтарды тіркеу кiтабының, жеке бас куәлiгiнiң, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;
3) 2-тармағының 3, 4-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн селолық округi әкiмiнiң қолдау хаты, селолық округтiң тұрмыс жағдайын тексеру актiсi, жеке басы куәлiгiнiң, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi, отбасылық табысының анықтамасы, мал дәрігерінің анықтамасы;
4) 2-тармағының 5-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн  жеке бас куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, шот нөмірі, азаматтардың тіркеу кітабының көшірмесі, Ауған соғысына және Чернобыль атом электростанциясының апатын жоюға қатысқанын растайтын куәлiгi;
5) 2-тармағының 6-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Ақтоғай ауданының бiлiм бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң тізімі бойынша;
6) 2-тармағының 7, 8-тармақшаларында көрсетiлген санаттағылар үшiн тұрғын үй–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, отбасылық табысының анықтамасы, бiлiм беру қызметін көрсетуге үшжақты келісім, Интернет бойынша оқуға келісімдер, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, шот нөмірі;
7) 2-тармағының 9-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн еңбек және соғыс ардагерлерi кеңесiнiң қолдау хаты мен келiсiлген тiзiм, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;
8) 2-тармағының 10-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Қазақстан Республикасы еңбек және әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімшесімен және аудандық соғыс және еңбек ардагерлері кеңесімен келісілген тізімге сәйкес. Тізімдерде аты-жөні, туған күні, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, мекенжайы, жеке шотының нөмірі және төлем сомасы көрсетіледі.
9) 2-тармағының 11-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн дәрежесін анықтайтын куәліктің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;

4. Для осуществления социальных выплат и других видов социальной помощи отдельным категориям граждан, указанным в пункте 2 Инструкции необходимы следующие документы:
1) для категорий указанной в подпункте 1 пункта 2 - справка об освобождении из мест лишения свободы, ксерокопии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, книги регистрации граждан, номер счета;
2) для категорий указанной в подпункте 2 пункта 2 – справка Павлодарского областного онкологического диспансера, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
3) для категорий указанных в подпункте 3, 4 пункта 2 – ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, справки о доходах, справка ветеринарного врача;
4) для категорий указанных в подпункте 5 пункта 2 – копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, копия книги регистрации граждан, удостоверение участника последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции или участника Афганской войны;
5) для категорий указанных в подпункте 6 пункта 2 – по списку государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района";
6) для категорий указанных в подпунктах 7, 8 пункта 2 – акта обследования жилищно-бытовых условий, справки о доходах семьи, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, договора на обучение по интерну, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
7) для категорий указанных в подпунктах 9 пункта 2 - согласно списка и ходатайства Совета ветеранов войны и труда, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
8) для категорий указанных в подпункте 10 пункта 2 – согласно списка согласованных с Актогайским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан" и районного Совета ветеранов войны и труда. В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета и сумма выплаты;
9) для категорий указанных в подпункте 11 пункта 2 – копия удостоверения определяющий статус, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;

10) 2-тармағының 12, 13-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн төлемдер "Ақтоғай ауданы туберкулезге қарсы аурухана" мемлекеттік мекемесі тізімі негізінде жүргізіледі, туберкулезге қарсы аурухананың анықтамасы, азаматтарды тіркеу кітабының, жеке басы куәлiгiнiң, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;
11) 2-тармағының 14-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн азаматтарды тіркеу кітабының, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, ата анасының бiрiнің шот нөмiрi, дәргерлiк-кеңестік комиссияның анықтамасы;
12) 2-тармағының 15 а, б, в-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн өтініш жасаған туысының өтініші негізінде жеке бас куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, шот нөмірі, ұайтыс болғанын растайтын куәлiгi;
13) 2-тармағының 16-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн діргерлiк-кеңестік комиссияның анықтамасы, жеке бас куәлiгiнің көшiрмесi, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi және ата-анасының бiреуiнiң шот нөмірі;
14) 2-тармағының 17-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн  жоғарғы оқу орны түлектерінің бірінің өтініші, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке басы куәлiгiнiң көшiрмесi, шот нөмірі, еңбек келісім-шартының көшiрмесi, жұмысқа қабылданғаны туралы бұйрық, азаматтарды тіркеу кітабының, оқу орнын аяқтағаны туралы дипломның көшірмесі;
15) 2-тармағының 18-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін өртке қарсы қызметтің қорытындысы, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, азаматтарды тіркеу кітабының, жеке бас куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, шот нөмірі;
16) 2-тармағының 19-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн селолық округi әкiмiнiң қолдау хаты, азаматтарды тіркеу кітабының, жеке бас куәлігінің, салық төлеушінің, тіркеу нөмірінің көшірмелері, шот нөмірі, мал дәрігерінен анықтама, ірі қара малдың төлқұжаты;
17) 2-тармағының 20-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Қазақстан Республикасы еңбек және әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімшесімен келісілген тізім, азаматтарды тіркеу кітабының, салық төлеушiнiң нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;
18) 2-тармағының 21-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң жолдамасына сәйкес, азаматтарды тіркеу кітабының, салық төлеушiнiң нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, шот номiрi;

10) для категорий указанных в подпункте 12, 13 пункта 2 - выплаты производятся на основании списков, государственного учреждения "Актогайская противотуберкулезная больница", справки из туберкулезной больницы, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
11) для категорий указанных в подпункте 14 пункта 2 - копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета одного из родителей, справка врачебной консультативной комиссии;
12) для категорий указанных в подпункте 15 а, б, в, пункта 2 – на основания заявления обратившегося родственника, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, свидетельство о смерти умершего;
13) для категорий указанных в подпункте 16 пункта 2 - справка врачебной консультативной комиссии, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета одного из родителей;
14) для категорий указанных в подпункте 17 пункта 2 – заявление лица из числа выпускников высших учебных заведений, копия регистрационного номере налогоплательщика, копия удостоверения личности, номер счета, копия трудового договора, приказ о принятии на работу, копия книги регистрации граждан, копия диплома об окончании учебного заведения;
15) для категорий указанных в подпункте 18 пункта 2- заключения противопожарной службы, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
16) для категорий указанных в подпункте 19 пункта 2 - ходатайство акима сельского округа, копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, справка с ветеринарного врача, паспорт на крупнорогатого скота;
17) для категорий указанных в подпункте 20 пункта 2 согласно списка согласованных с Актогайским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
18) для категорий указанных в подпункте 21 пункта 2 согласно направления государственного учреждения "Отдел занятости социальных программ Актогайского района", копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;

19) 2-тармағының 22-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн азаматтарды тіркеу кітабының, салық төлеушiнiң нөмiрiнің, жеке бас куәілiгiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi, медициналық - әлеуметтік сараптаманың мүгедектiк туралы анықтамасы;
20) 2-тармағының 23-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Ақтоғай ауданының бiлiм бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi ұсынған тiзiмге сәйкес, қорғаушының немесе қорғанушының салық төлеушiнiң нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi көшірмесі;
21) 2-тармағының 24-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Қазақстан Республикасы еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттiк зейнетақы төлеу жөнiндегi орталығы" Республикалық мемлекеттiк Қазыналық кәсiпорынның Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлiмшесiнiң тiзiмiне сәйкес, салық төлеушiнiң нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi;
22) 2-тармағының 25-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн "Қазақстан Республикасы еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемелекеттiк зейнетақы төлеу жөнiндегi орталығы" Республикалық мемелекеттiк Қазыналық кісiпорынның Павлодар облыстық филиалы  Ақтоғай аудандык бөлiмшесiмен келісілген тiзiмiне сәйкес. Тізімдерде аты-жөні, туған күні, салық төлеушiнiң тіркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, мекенжайы, жеке шотының нөмірі және төлем сомасы;
23) 2-тармағының 26-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн төлемдер жеке өтініші негізінде жеке шоты көрсетіліп, жүргізіледі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабы мен медициналық анықтама, селолық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, жеке бас куәлiгiнiң, салық төлеушiнiң тіркеу нөмiрiнiң көшiрмесi;
24) 2-тармағының 27-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн  азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас куәлiгiнiң көшiрмесi, салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiнiң көшiрмесi, шот нөмiрi, селолық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі;
25) 2 тармақтың 28) тармақшасында көрсетілген санаттарға арналған - жеке шоты көрсетілген арызы негізінде, азаматтық тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Ақтоғай ауданының орталық ауруханасы" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнында есепте тұратын мәліметті растайтын анықтама, шот нөмірі;
26) 2-тармақтың 29-тармақшасында көрсетілген санаттар үшін есеп шотының, жеке куәлігінің, тіркелген салық нөмірінің және медициналық мекеменің анықтамасы мен азаматтарды тіркеу кітабы көрсетілген өтініш негізінде;

19) для категорий указанных в подпункте 22 пункта 2 копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, справка об инвалидности медико-социальной экспертизы;
20) для категорий указанных в подпункте 23 пункта 2 - согласно списка предоставленного государственным учреждением "Отдел образования Актогайского района", копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета опекуна или попечителя;
21) для категорий указанных в подпункте 24 пункта 2- согласно списка Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
22) для категорий указанных в подпункте 25 пункта 2 - согласно списка согласованных с Актогайским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан". В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета и сумма выплаты;
23) для категорий указанных в подпункте 26 пункта 2 - выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, книга регистрации граждан и медицинская справка, ходатайства акима сельского округа, акта обследования жилищно-бытовых условий, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика;
24) для категорий указанных в подпункте 27 пункта 2 - копия книги регистрации граждан, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, ходатайства акима сельского округа, акта обследования жилищно-бытовых условий, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика;
25) для категорий указанных в подпункте 28) пункта 2 – на основании заявления с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, справки подтверждения о нахождении на учете в казенном коммунальном государственном предприятии "Актогайская центральная районная больница";
26) для категорий указанных в подпункте 29 пункта 2 - на основании заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, книга регистрации граждан и справка с медицинского учреждения;

27) 2 тармақ 30) тармақшасында көрсетілген санаттарға - оқу орнының анықтамасы, білім беру қызмет көрсету бойынша үш тарапты шарттың көшірмесі, интерн бойынша оқу шартының көшірмесі, жеке куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, шот нөмірі;
28) 2 тармақтың 31) тармақшасында көрсетілген санаттарға – аудан әкімі атына жазған өтініш, жеке куәліктің көшірмесі салық төлеушінің тіркеу нөмірі, есеп шот нөмірі, әлеуметтік жеке код, ұлы отан соғысына қатысушылар мен оларға тенестірілгендерге ардагерлер кеңесінің қолдау хаты, кемістік актісі, смета, орындалған жұмыстардың актісі, тұрғын үй тексеру актісі, кірістері жөніндегі анықтама, мал дәрігерінең анықтамасы, сатып алынатын малдың паспорты, малды сатып алу және сату келісім шарты.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009.09.09 N 159; 2009.11.18 N 189 қаулыларымен.
5. Әлеуметтiк төлемақылар Ереженің 2-тармағында көрсетiлген азаматтарға тағайындалады:
1) 2-тармақтың 1-тармақшасында көрсетiлген санттағылар үшін 1 айлық есептесу көрсеткiші мөлшерiнде құжаттандыруды жүргiзу үшiн, 3 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде бiр жолғы материалдық көмек;
2) 2-тармақтың 2-тармақшасында көрсетiлген санаттағыларға 6 айлық есептесу көрсеткiші мөлшерінде;
3) 2-тармақтық 3, 4-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн қатты отынға белгiленген баға бойынша;
4) 2-тармақтың 5-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар тоқсан сайын сауықтыруға 3 айлық есептесу көрсеткiш мөлшерiнде, 5000 теңге мөлшерiнде бiр жолғы көмек, коммуналдық қызметтерді айыру үшін ай сайын 1,5 айлық есептесу көрсеткiші мөлшерiнде;
5) 2-тармақтың 6-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн 3 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
6) 2-тармақтың 7-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн орта мектеп бiтiрушiлерiнiң облыстық жоғарғы оқу орындарында оқуы үшін жасалған келісім шартқа сәйкес;
7) 2-тармақтың 8-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн студенттердің жатуына, тамақтануына және тұрып жатқан мекенжайына барып қайтуына, ай сайынғы төлемақы 5000 теәге мөлшерiнде;
8) 2-тармақтың 9-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн:
а) ай сайын дәрi-дәрмек алуына көмек 1 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
б) сыйлық жинақтары үшін 7000 теңге, аудан әкiмiнен Жеңiс күнiне 15000 теңге ақшалай материалдық көмегi;
в) мерзiмдiк басылымдарға жазылуға наұты бағамен;
г) жүру билеттерiнiң бар-жоғына қарамастан тоқсанына бiр рет облыс орталығына барып-қайту жол ақысын төлеу;
д) Республикалық госпитальдарға – жол жүру құжаттары бойынша;
е) ай сайын 4 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде коммуналдық қызметтерді айыруға төлемақы;
ж) бiр реттiк материалдық көмек 5000 тенге мөлшерiнде төлемақы;
з) бiр реттiк материалдық көмек 15000 тенге мөлшерiнде төлемақы;
и) бiр реттiк материалдық көмек электрлік жылытуды орнату белгiленген баға бойынша;

27) для категорий указанных в подпункте 30) пункта 2 - справка учебного заведения, копия трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, копия договора на обучение по интерну, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета;
28) для категорий указанных в подпункте 31) пункта 2 "Заявление на имя акима района, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, социальный индивидуальный код, ходатайство совета ветеранов для участников Великой Отечественной войны и приравненных к ним, дефектный акт, смета, акт выполненных работ, акт обследования жилищных условий, справка о доходах, справка ветеринарного врача, паспорт на приобретаемый скот, договор купли продажи скота.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Актогайского района Павлодарской области от 09.09.2009 N 159; 18.11.2009 N 189.
5. Социальные выплаты назначаются категориям граждан, указанным в 2 пункте Правил:
1) для категорий лиц указанных в подпункте 1 пункта 2 – в размере 1 месячного расчетного показателя на документирование, единовременная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
2) для категорий лиц указанных в подпункте 2 пункта 2 - в размере 6 месячных расчетных показателей;
3) для категорий лиц указанных в подпункте 3, 4 пункта 2 - согласно установленным ценам на уголь;
4) для категорий лиц указанных в подпункте 5 пункта 2 - ежеквартально на оздоровление в размере 3 месячных расчетных показателей, единовременная помощь в размере 5 000 тенге, ежемесячно в размере 1,5 месячных расчетных показателей на возмещение коммунальных услуг;
5) для категорий указанных в подпункте 6 пункта 2 - единовременная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
6) для категорий указанных в подпункте 7 пункта 2 – выпускникам  средних школ на обучение в высших учебных заведениях области согласно договора;
7) для категорий указанных в подпункте 8 пункта 2 - ежемесячная оплата за проживание, питание, проезд, к месту жительства в размере 5000 тенге;
8) для категорий указанных в подпункте 9 пункта 2:
а) ежемесячная помощь на приобретение лекарств в размере 1 месячного расчетного показателя;
б) на подарочные наборы 7 000 тенге, материальная помощь в денежном выражении от акима района ко Дню Победы в размере 15000 тенге;
в) на подписку печатных изданий по фактической стоимости;
г) оплата проезда до областного центра и обратно один раз в квартал, независимо от наличия проездных билетов;
д) оплата проезда в Республиканские госпитали – согласно проездных документов;
е) ежемесячная выплата в размере 4 месячных расчетных показателей на возмещение коммунальных услуг;
ж) единовременная выплата на текущий ремонт жилья в размере 5 000 тенге;
з) единовременная помощь на зубопротезирование в размере 15 000 тенге;
и) единовременная помощь на установку электрического отопления по установленным ценам;

9) 2-тармақтың 10-тармақшасында көрсетiлген санаттағыларға Жеңiс күнiне 5000 теңге мөлшерiнде бiр жолғы материалдық көмек, Ұлы Отан соғысында қаза болғандардың екiншi рет некеге тұрмаған жесiрлерге, гетто, концлагердiң кәмелетке толмаған тұтқындарына ай сайын 4 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде коммуналдық төлемақы;
10) 2-тармақтың 11-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн қарттар күнiне бiр реттiк көмек 10000 теңге мөлшерiнде, сауықтыру үшiн 12 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
11) 2-тармақтың 12-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн жақсы тамақтануына 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде, бiр реттiк көмек облыс ішiнде жол ақысы 1 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
12) 2-тармақтың 13-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн 6 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
13) 2-тармақтың 14-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр жолғы материалдық көмек – облыстық оңалту орталығына жiберу үшiн 3 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде, ай сайын 2 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде коммуналдық төлемақы;
14) 2-тармақтың 15-тармақшасында а,б,в көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр жолғы материалдық көмек – 10 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
15) 2-тармақтың 16-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр жолғы материалдық көмек – 3 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
16) 2-тармақтың 17-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн жоғарғы оқу орнын бiтiргендерге 100000 теңге, отбасы бар жоғары оку орнын бiтiрiп келген медицина қызметкерлерiне 500000 теңге, жалғыз басты медицина қызметкерлерiне 250000 теңге мөлшерiнде;
17) 2-тармақтың 18-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр рет 100 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
18) 2-тармақтың 19-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр  жолғы көмек 100 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде және шөп сатып алу үшiн 30 айлық есептiк көрсеткiштен аспайтын мөлшерiнде;
19) 2-тармақтың 20-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн тоқсан сайын 2 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
20) 2-тармақтың 21-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн ай сайын 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
21) 2-тармақтың 22-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн 1 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
22) 2-тармақтың 23-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде бiр жолғы көмек;
23) 2-тармақтың 24-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн 3 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде бiр жолғы көмек;

9) для категорий указанных в подпункте 10 пункта 2 – единовременная помощь ко Дню победы в размере 5 000 тенге, не вступившим в повторный брак вдовам воинов, погибших в Великой Отечественной войне, узникам концлагерей, гетто в размере 4 месячных расчетных показателей на возмещение коммунальных услуг;
10) для категорий указанных в подпункте 11 пункта 2 - пенсионерам ко Дню пожилых единовременная выплата в размере 10000 тенге, на оздоровление в размере 12 месячных расчетных показателей;
11) для категорий указанных в подпункте 12 пункта 2 – на усиленное питание в течение трех месяцев в размере 5 месячного расчетного показателя, на оплату бесплатного проезда на лечение в пределах области в размере 1 месячного расчетного показателя;
12) для категорий указанных в подпункте 13 пункта 2 – единовременная помощь в размере 6 месячного расчетного показателя;
13) для категорий указанных в подпункте 14 пункта 2 – единовременная помощь в размере 3 месячного расчетного показателя для отправки в областной реабилитационный центр, ежемесячная выплата в размере 2 месячных расчетных показателей;
14) для категорий указанных в подпункте 15 пункта 2 - единовременная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей;
15) для категорий указанных в подпункте 16 пункта 2 – единовременная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
16) для категорий указанных в подпункте 17 пункта 2 - единовременная материальная помощь молодым специалистам выпускникам высших учебных заведений в размере 100 000 тенге, медицинским работникам выпускникам высших учебных заведений семейным в размере - 500 000 тенге, одиноким медицинским работникам в размере 250 000 тенге;
17) для категорий указанных в подпункте 18 пункта 2 - единовременная помощь в размере 100 месячных расчетных показателей;
18) для категорий указанных в подпункте 19 пункта 2 - в размере не более 100 месячных расчетных показателей и на закупку грубых кормов в размере не более 30 месячных расчетных показателей;
19) для категорий указанных в подпункте 20 пункта 2 - ежеквартальная выплата в размере 2 месячных расчетных показателей;
20) для категорий указанных в подпункте 21 пункта 2 - ежемесячная выплата в размере 5 месячных расчетных показателей;
21) для категорий указанных в подпункте 22 пункта 2 – единовременная выплата в размере 1 месячного расчетного показателя;
22) для категорий указанных в подпункте 23 пункта 2 – единовременная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
23) для категорий указанных в подпункте 24 пункта 2 – единовременная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;

24) 2-тармақтың 25-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн  тоқсан сайынғы материалдық көмек 2 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
25) 2-тармақтың 26-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр реттiк материалдық көмек 5 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
26) 2-тармақтың 27-тармақшасында көрсетiлген санаттағылар үшiн бiр реттiк материалдық көмек 1 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;
27) 2 тармақтың 28 тармақшасында көрсетілген санаттарға - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көмек;
28) 2-тармақтың 29 тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін тоқсан сайын көмек 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде
29) 2 тармақтың 30) тармақшасында көрсетілген санаттарға оқу төлемі шартқа сәйкес;
30) 2 тармақ 31) тармақшада төлем халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары бойынша комиссияның шешіміне сәйкес.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009.09.09 N 159; 2009.11.18 N 189 қаулыларымен.
6. Төлемақылар "Қазпочта", "Халық банкі" акционерлiк қоғамы филиалдары арқылы өтiнiш берушiлердiң жеке есеп шоттарына ақша қаражаттарын аудару жолымен жүзеге асырылады.
7. Әлеуметтік төлемақы тағайындауға алғашқы рет тапсырылған құжаттар (хаттама, тексеру актiлерi, анықтамалар, тiзiмдер және тағы басқалары) "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" Мемлекеттік мекемесінің мұрағатында 3 жыл сақталады.
8. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" айдың 20-сына дейін "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне бюджеттік бағдарламалар бойынша әлеуметтік төлемдерді қамтамасыз ету үшін сұраныс ұсынады.
9. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" әлеуметтік төлемақы төлеу туралы есепті "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ұсынады.

24) для категорий указанных в подпункте 25 пункта 2 - ежеквартальная выплата в размере 2 месячных расчетных показателей;
25) для категорий указанных в подпункте 26 пункта 2 – единовременная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
26) для категорий указанных в подпункте 27 пункта 2 – единовременная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя;
27) для категорий указанных в подпункте 28) пункта 2 - единовременная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя;
28) для категорий указанных в подпункте 29 пункта 2 – ежеквартальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей;
29) для категорий указанных в подпункте 30) пункта 2 оплата за обучение, согласно договора;
30) для категорий указанных в подпункте 31) пункта 2 оплата согласно решения комиссии по социально уязвимым слоям населения.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Актогайского района Павлодарской области от 09.09.2009 N 159; 18.11.2009 N 189.
6. Выплата осуществляется через филиалы АО "Казпочта", АО "Народный банк" путем зачисления денежных средств на лицевые счета заявителей.
7. Первичные документы (протокол, акты обследования, справки, списки и т.д.) по которым решается вопрос о социальной выплате, хранятся в государственном учреждении "Отдел социальной защиты и занятости населения Актогайского района" в течение трех лет.
8. Ежемесячно к 20 числу государственное учреждение "Отдел социальной защиты и занятости населения" Актогайского района представляет в государственное учреждение "Отдел финансов Актогайского района" заявку о потребности средств, для обеспечения социальных выплат по бюджетным программам.
9. Государственное учреждение "Отдел социальной защиты и занятости населения Актогайского района" предоставляет отчеты об использовании средств на социальные выплаты в государственное учреждение "Отдел финансов Актогайского района".