Ауданда 2009 жылы қоғамдық жұмыстар өткізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 4/1 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 ақпанда N 105 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010.01.18 N 1/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010.01.18 N 1/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001  жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабы 1 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерiне сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлiмi кәсiпорындар мен ұйымдармен жасасқан шарттар бойынша 200 адам үшiн қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009 04.13 N 76/4 қаулысымен.
2. Қоғамдық жұмыстар өтетiн аудан ұйымдары мен кәсiпорындарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлері, қаржыландыру көлемі мен көздері қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Тұрғындардың мақсатты топтағы асырауында төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көпбалалы аналар, үшінші топтағы мүгедектер, медициналық – бақылау комиссиясының әлеуметтiк сараптамасы анықтамасы бойынша еңбекте шектеулерi бар азаматтар арасындағы жұмыссыздар үшiн еңбек ақысын толық төлеумен 36-сағаттық жұмыс аптасы және икемдi жұмыс кестесi қарастырылсын.
4. Үшінші топтағы мүгедектер және медициналық – бақылау комиссиясының әлеуметтiк сараптамасы анықтамасы бойынша еңбекте шектеулерi бар азаматтар арасындағы жұмыссыздар денсаулық жағдайларына сәйкес, медициналық мекеме ұсынатын жұмыс түрлерi бойынша қоғамдық жұмыстарға жiберiлсiн.
5. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздарға төлемақы Қазақстан Республикасының 2008 жылы 4 желтоқсандағы "2009 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңымен бекiтiлген ең төмен айлық еңбекақыдан кем емес мөлшерде белгiленсiн.
6. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың көлемi 2009 жылға бекiтiлген аудан бюджетiне сәйкес 002 100 "Қоғамдық жұмыстар" кiшi бағдарламасы бойынша анықталсын.
7. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде  N 12-11-88 тіркелген, 2008 жылғы 7 ақпандағы N 6 (7658) "Нива" газетінде жарияланған, аудан әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 21 қаңтардағы "2008 жылы қоғамдық жұмыстар өткiзу туралы" N 16/1 қаулысының, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 19-11-96 тіркелген, 2008 жылғы 29 мамырдағы N 22 (7674) "Нива" газетінде жарияланған аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 мамырдағы 197/5 "Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 21 қаңтардағы N 16/1 "Аудан 2008 жылы қоғамдық жұмыстарды өткізу туралы қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күшi жойылған деп саналсын.

О проведении общественных работ в районе в 2009 году
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 января 2009 года N 4/1. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 3 февраля 2009 года за N 105. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18 января 2010 года N 1/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18 января 2010 года N 1/1.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Районному отделу занятости и социальных программ организовать по договорам с предприятиями и организациями общественные работы для 200 безработных.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13.04.2009 N 76/4.
2. Утвердить перечень предприятий и организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и источники финансирования общественных работ согласно приложению.
3. Предусмотреть 36-часовую рабочую неделю, с полной оплатой труда, и гибкий график работы для безработных из целевых групп населения: многодетных матерей, имеющих на иждивении четырех и более несовершеннолетних детей, инвалидов третьей группы, граждан, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-контрольной комиссии.
4. Безработных из числа инвалидов третьей группы и граждан, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-контрольной комиссии, направлять на общественные работы в соответствии с рекомендациями медицинских учреждений.
5. Установить размер оплаты безработным, занятых на общественных работах, в размере не менее минимальной месячной заработной платы, утвержденной Законом Республики Казахстан 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 год".
6. Объем финансирования общественных работ установить в соответствии с утвержденным бюджетом района на 2009 год по подпрограмме 002 100 "Общественные работы".
7. Постановление акимата района от 21 января 2008 года N 16/1 "О проведении общественных работ в районе в 2008 году", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-88, опубликованное в газете "Нива" от 7 февраля 2008 года N 6 (7658), постановление акимата района от 5 мая 2008 года N 197/5 "О внесений изменений в постановление акимата района от 21 января 2008 года N 16/1 "О проведении общественных работ в районе в 2008 году", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 19-11-96, опубликованное в газете "Нива" от 29 мая 2008 года N 22 (7674), признать утратившими силу.

8. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р. Ш. Шәмкеноваға жүктелсiн.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкiмдiгiнiң
2009 жылғы 13 қаңтардағы N 4/1
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар өтетiн аудан ұйымдары мен
кәсiпорындарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
қаржыландыру көлемі мен көздері

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
9. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Шамкенову Р.Ш.
Аким района                                Т. Бастенов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 13 января 2009 года N 4/1
Перечень
предприятий и организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и источники финансирования
общественных работ

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009 04.13 N 76/4 қаулысымен; өзгерту  енгізілген 2009.09.04 N 250/9 қаулысымен.
N п/п Ұйымдар мен кәсіпорындардың атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері Жұмыс көлемі (млн. теңге) Жұмыс орындарының саны, адамдар Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Павлодар ауданы Пресное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
1. Елді мекендер аумақтарын, қар бұрқасындарын қолмен жинау, көк тайғақпен күрес. Қоқыс шығару, ескі құрылыстарды бұзу.
2. Әлеуметтік-мәдени объектілерді қалпына келтіру және күрделі жөндеу жұмыстарында көмек көрсету.
3. Тарихи және мәдениет ескерткіштерін, кешендер мен қорықтарды, қалпына келтіру жұмыстарында көмек көрсету.
4. Аймақтарды экологиялық сауықтандыру: көгалдандыру, аумақтарды көріктендіру, көктемде, күзде ағаш отырғызу, жасыл ағаштарға жазда су құю.
5. Мәдени ауқымды іс-шараларды ұйымдастыру, спорт жарыстарын, спартакиадаларды, фестивальдерді өткізу жұмыстарына көмек көрсету.
6. Ауыл тұрғындарын, қосалқы шаруашылықтарды (мал, құс) есепке алуға көмек көрсету.
7. Учаскелік комиссияларға құжаттарды ресімдеу, үйлерді және аулаларды аралауға көмек көрсету.
8. Ауылшаруашылық зиянкестерімен күрес жөніндегі маусымдық науқандарға қатысу.
9. Болуы ықтимал Болуы ықтимал инфекция ауруларының ошақтарын жоюға көмек беру (ит ұстау, кеміргіштерді жою, малды вакциналау).
10. Құжаттарды ресімдеу кезінде көмек көрсету (қайта тіркеу, құжаттарды айырбастау жөніндегі компаниялар)
0,419
11
Аудандық бюджет
2
"Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,335
9
Аудандық бюджет
3
"Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,419
11
Аудандық бюджет
4
"Павлодар ауданы Жетекші әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,377
10
Аудандық бюджет
5
"Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,671
17
Аудандық бюджет
6
"Павлодар ауданы Занғар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,227
8
Аудандық бюджет
7
"Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,671
17
Аудандық бюджет
8
"Павлодар ауданы Красноармейка округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,629
17
Аудандық бюджет
9
"Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,335
10
Аудандық бюджет
10
"Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
0,335
9
Аудандық бюджет
11
"Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13.04.2009 N 76/4; с изменениями от 04.09.2009 N 250/9.
N п/п Наименование предприятия, организации Виды общественных работ Объем работы (млн. тенге) Количество рабочих мест, человек Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение  "Аппарат акима села Пресное Павлодарского района"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, очистке снега и снежных заносов, локальной борьбе с гололедом, вывоз мусора, разборка и снос ветхих строений.
2. Оказание помощи в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте объектов социально-культурного назначения.
3. Оказание помощи в восстановлении историко-архитектурных памятников, комплексов и заповедных зон.
4. Экологическое оздоровление регионов: озеленение, благоустрой ство территорий, весенняя и осенняя посадка деревьев, летний полив зеленых насаждений.
5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, спортивных соревнований, фестивалей.
6. Оказание помощи в проведении учета населения сел, наличия подсобного хозяйства (скота, птицы)
7. Оказание помощи участковым комиссиям в оформлении документов, проведении подворных обходов.
8. Участие в сезонных кампаниях по борьбе с сельскохозяйственными вредителями.
9. Оказание помощи в обеспечении ликвидации возможных очагов инфекционных заболеваний (отлов собак, истребление грызунов, вакцинация животных).
10. Оказание помощи в оформлении стендов, документов (перерегистрация, кампании по обмену документов).
0,419
11
Районный бюджет
2
Государственное учреждение  "Аппарат акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района"
0,335
9
Районный бюджет
3
Государственное учреждение  "Аппарат акима Ефремовского сельского округа Павлодарского района"
0,419
11
Районный бюджет
4
Государственное учреждение  "Аппарат акима села Жетекши Павлодарского района"
0,377
10
Районный бюджет
5
Государственное учреждение  "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района"
0,671
17
Районный бюджет
6
Государственное учреждение  "Аппарат акима Зангарского сельского округа Павлодарского района"
0,227
8
Районный бюджет
7
Государственное учреждение  "Аппарат акима Кенесского сельского округа Павлодарского района"
0,671
17
Районный бюджет
8
Государственное учреждение  "Аппарат акима Красноармейского сельского округа Павлодарского района"
0,629
17
Районный бюджет
9
Государственное учреждение  "Аппарат акима Луганского сельского округа Павлодарского района"
0,335
10
Районный бюджет
10
Государственное учреждение  "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района"
0,335
9
Районный бюджет
11
Государственное учреждение  "Аппарат акима села Ольгинка Павлодарского района"