Біржолғы талондардың құнын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 13/116 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 тамызда N 12-11-112 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 12/85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.01.2013 N 12/85 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес, Павлодар ауданының Салық басқармасы жүргізген орташа күндік хронометраждық байқау мен зерттеу деректері негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. 1 қосымшаға сәйкес қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын  жеке тұлғалар көрсететін қызметі үшін біржолғы талондардың құны белгіленсін.

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30 июля 2009 года N 13/116. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 7 августа 2009 года N 12-11-112. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 января 2013 года N 12/85
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.01.2013 N 12/85.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных Налоговым управлением по Павлодарскому району, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.

2. 2 қосымшаға сәйкес Павлодар аудандық мәслихаттың бірқатар шешімдерінің күші жойылсын деп есептелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылық, құқық тәртібі, азаматтардың өтініштері, аграрлық саясат және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            С. Абдуллин
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының

2. Признать утратившим силу некоторые решения Павлодарского районного маслихата согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам законности, правопорядка, обращениям граждан, аграрной политики и экологии.
Председатель сессии                        С. Абдуллин
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

160
9.
Сыпыртқыны өткізу
60
10.
Орман жидегін, балды, саңырауқұлақ және балықтарды өткізу
60
Павлодар аудандық мәслихатының
(4 шақырылған 13 сессиясының)
2009 жылғы 30 шілдедегі
N 13/116 шешіміне
2 қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының күші
жойылған шешімдерінің ТІЗБЕСІ
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (2 шақырылған 12 сессиясы) 2002 жылғы 13 ақпандағы "Бір жолғы талондардың құнын және кәсіпкерліктің жекелеген түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың мөлшерлерін бекіту туралы" N 9-12 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1123 болып тіркелген, 2002 жылғы 30 мамырда "Нива" газетінде жарияланған).

160
9.
Реализация веников
60
10.
Реализация лесных ягод, меда, грибов и рыбы
60
Приложение 2
к решению Павлодарского
районного маслихата
(13 сессия, 4 созыв)
от 30 июля 2009 года N 13/116
Перечень решений Павлодарского районного
маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение районного маслихата (12 сессия 2 созыв) от 13 февраля 2002 года N 9-12 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1123, опубликованное в районной газете "Нива" от 30 мая 2002 года).

2. Павлодар аудандық мәслихаттың (3 шақырылған 5 сессиясы) 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 5/25 "Павлодар аудандыұ мәслихаттың (2 шақырылған 12 сессиясы) 2002 жылғы 13 ақпандағы "Бір жолғы талондардың құнын және кәсіпкерліктің жекелеген түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың мөлшерлерін бекіту туралы" N 9-12 шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2414 болып тіркелген, 2004 жылғы 6 мамырда "Нива" газетінде жарияланған).
3. Павлодар аудандық мәслихаттың (3 шақырылған 13 сессиясы) 2005 жылғы 18 наурыздағы N 13/69 "Павлодар аудандық мәслихаттың (2 шақырылған 12 сессиясы) 2002 жылғы 13 ақпандағы "Бір жолғы талондардың құнын және кәсіпкерліктің жекелеген түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың мөлшерлерін бекіту туралы" N 9-12 шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3011 болып тіркелген, 2005 жылғы 5 мамырда "Нива" газетінде жарияланған).
4. Павлодар аудандық мәслихаттың (3 шақырылған 27 сессиясы) 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 27/161 "Павлодар аудандық мәслихаттың (2 шақырылған 12 сессиясы) 2002 жылғы 13 ақпандағы "Бір жолғы талондардың құнын және кәсіпкерліктің жекелеген түрлері бойынша тіркелген жиынтық салықтың мөлшерлерін бекіту туралы" N 9-12 шешіміне  толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-34 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Нива" газетінде жарияланған).
5. Павлодар аудандық мәслихаттың (3 шақырылған 22 сессиясы) 2006 жылғы 21 наурыздағы "Үй жануарлары мен құстарды бағу, жануарлар мен құстардың жемдерін, сыпыртқы, орман жемістерін, балды, саңырауқұлақ пен балықтарды өткізу үшін берілетін бір жолғы талондардың құны туралы" N 22/119 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-24 болып тіркелген, 2006 жылғы 6 сәуірде "Нива" газетінде жарияланған).

2. Решение Павлодарского районного маслихата (5 сессия 3 созыва) от 14 апреля 2004 года N 5/25 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (12 сессия 2 созыва) от 13 февраля 2002 года N 9-12 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2414, опубликованное в районной газете "Нива" от 6 мая 2004 года).
3. Решение Павлодарского районного маслихата (13 сессия 3 созыва) от 18 марта 2005 года N 13/69 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (12 сессия 2 созыва) от 13 февраля 2002 года N 9-12 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3011, опубликованное в районной газете "Нива" от 5 мая 2005 года).
4. Решение Павлодарского районного маслихата (27 сессия 3 созыва) от 14 декабря 2006 года N 27/161 "О внесении дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (12 сессия 2 созыва) от 13 февраля 2002 года N 9-12 "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-34, опубликованное в районной газете "Нива" от 28 декабря 2006 года).
5. Решение районного маслихата (22 сессия 3 созыв) от 21 марта 2006 года N 22/119 "О ставках разовых талонов по выпасу домашних животных и птиц, реализации кормов для животных и птиц, веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-24, опубликованное в районной газете "Нива" от 6 апреля 2006 года).