Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы Успен ауданында жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар туралы" N 43/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 10 маусымдағы N 177/6 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 шілдеде N 12-12-72 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-19/296 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.04.15 N 1-19/296 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсетуді қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы Успен ауданында жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар туралы" N 43/1 қаулысының 2 тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-12-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызда "Сельские будни" газетінде N 11 жарияланған) (бұдан әрі - Қаулы):
мына мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын: "3) бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім оқу орындарының түлектері үшін жұмыс берушілермен шарт бойынша жастар тәжірибесін ұйымдастыру";
Қаулының қосымшасы мына мазмұндағы 6 тармақпен толықтырылсын "бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім оқу орындарының түлектері".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 27 января 2009 года N 43/1 "О дополнительных мерах по социальной защите граждан Успенского района в сфере занятости в 2009 году
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 10 июня 2009 года N 177/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 9 июля 2009 года за N 12-12-72. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-19/296
Сноска. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-19/296.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 2 постановления акимата района от 27 января 2009 года N 43/1 "О дополнительных мерах по социальной защите граждан Успенского района в сфере занятости в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-64, опубликовано в газете "Сельские будни" 21 марта 2009 года N 11) (далее – Постановление) дополнить подпунктом 3) следующего содержания: "организовать по договорам с работодателями (по согласованию) молодежную практику для выпускников учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования";
приложение к Постановлению дополнить пунктом 6 следующего содержания: "выпускники учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов