Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем ақы туралы" нұсқаулықты бекіту туралы" N 38/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 271/9 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда N 12-12-78 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-19/296 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.04.15 N 1-19/296 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы"  Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем ақы туралы" нұсқаулықты бекіту туралы" N 38/1 қаулысымен бекітілген "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттағы азаматтарына әлеуметтік төлем ақы туралы" нұсқаулығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-63 тіркелген, 2009 жылы 27 ақпанда "Сельские будни" газетінде N 8 жарияланған), аудан әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 73/3, "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем ақы туралы" нұсқаулықты бекіту туралы" N 38/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-66 тіркелген, 2009 жылы 28 наурыздағы "Сельские будни" газетінде N 12 жарияланған) (бұдан әрі - Нұсқаулық) келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқаулықтың 2 тармағы 27) тармақшасының "2 АЕК мөлшерінде" деген сөздер алып тасталсын;
нұсқаулықтың 2 тармағы 28) тармақшасында "табыстары ең аз күнкөрістік шамадан аспайтын" деген сөздері алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін 10 күн өткен соң қолданысқы енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

О внесении изменений в постановление акимата района от 27 января 2009 года N 38/1 "Об утверждении инструкции "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 22 сентября 2009 года N 271/9. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 30 октября 2009 года N 12-12-78. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-19/296
Сноска. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-19/296.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в инструкцию "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году", утвержденную постановлением акимата района от 27 января 2009 года N 38/1 "Об утверждении инструкции "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-63, опубликовано в газете "Сельские будни" 27 февраля 2009 года N 8, с внесенным дополнением постановлением акимата района от 13 марта 2009 года N 73/3 "О внесении дополнения в постановление акимата района от 27 января 2009 года N 38/1 "Об утверждении инструкции "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-66, опубликовано в газете "Сельские будни" 28 марта 2009 года N 12)) (далее - Инструкция), следующие изменения:
в подпункте 27), пункта 2 Инструкции слова: "в размере 2 МРП" исключить;
в подпункте 28) пункта 2 Инструкции слова: "доходы которых не превышают прожиточного минимума" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов