Кәсіпкерлік қызметін жүзеге асыруына арналған ара-тұра сипаты бар бір жолғы талондар құнының ставкасы туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 112/19 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 12-12-85 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 64/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 25.01.2013 N 64/12 шешімімен.

О ставках стоимости разовых талонов на осуществление предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 112/19. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 20 января 2010 года N 12-12-85. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 января 2013 года N 64/12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 25.01.2013 N 64/12.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" N 148-ІІ Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" N 100-IV Заңының  36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпкерлік қызметін жүзеге асыруына арналған ара-тұра сипаты бар бір жолғы талондар құнының ставкасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-ІІ и пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки стоимости разовых талонов на осуществление предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер согласно приложению.

2. 2006 жылғы 23 қаңтардағы "Жекелеген қызмет түрлерінен бір жолғы талондар құнының ставкасын және ойын автоматтарының ақшалай ұтыссыз қызметін көрсететін салық төлеушілер үшін белгіленген жиынтық ставкаларын бекіту туралы" N 140/22 (2006 жылғы 4 наурыздағы "Сельские будни" газетінің 9 нөмірінде жарияланған, N 12-12-17 мемлекеттік нормативтік құқық актілер тізілімінде тіркелген), 2006 жылғы 22 ақпандағы Успен аудандық мәслихатының 2006 жылғы 23 қаңтардағы "Жекелеген қызмет түрлерінен бір жолғы талондар құнының ставкасын және ойын автоматтарының ақшалай ұтыссыз қызметін көрсететін салық төлеушілер үшін белгіленген жиынтық ставкаларын бекіту туралы" N 140/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 144/23 (2006 жылғы 1 сәуірдегі "Сельские будни" газетінің 13 нөмірінде жарияланған, N 12-12-23 мемлекеттік нормативтік құқық актілер тізілімінде тіркелген), 2007 жылғы 20 сәуірдегі Успен аудандық мәслихатының 2006 жылғы 23 қаңтардағы (ІІІ шақырылым ХХІІ сессия) "Жекелеген қызмет түрлерінен бір жолғы талондар құнының ставкасын және ойын автоматтарының ақшалай ұтыссыз қызметін көрсететін салық төлеушілер үшін белгіленген жиынтық ставкаларын бекіту туралы" N 140/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 190/30 (2007 жылғы 26 мамырдағы "Сельские будни" газетінің 21 нөмірінде жарияланған, N 12-12-23 мемлекеттік нормативтік құқық актілер тізілімінде тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 23 января 2006 года N 140/22 "О ставках стоимости разовых талонов по отдельным видам деятельности и ставках фиксированного суммарного налога для налогоплательщиков, оказывающих услуги игровых автоматов без денежного выигрыша" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-17, опубликовано в районной газете "Сельские будни" N 9 от 4 марта 2006 года), решение от 22 февраля 2006 года N 144/23 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 23 января 2006 года N 140/22 "О ставках стоимости разовых талонов по отдельным видам деятельности и ставках фиксированного суммарного налога для налогоплательщиков, оказывающих услуги игровых автоматов без денежного выигрыша" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-23, опубликовано в районной газете "Сельские будни" N 13 от 1 апреля 2006 года), решение от 20 апреля 2007 года N 190/30 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (ХХII сессии III созыва) от 23 января 2006 года N 140/22 "О ставках стоимости разовых талонов по отдельным видам деятельности и ставках фиксированного суммарного налога для налогоплательщиков, оказывающих услуги игровых автоматов без денежного выигрыша" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-36, опубликовано в районной газете "Сельские будни" N 21 от 26 мая 2007 года).

3. Осы шешім алғашқы ресми басылымға жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихатының
IV сайланған XIX сессия төрағасы           В. Латун
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
N 112/19 шешіміне қосымша
Кәсіпкерлік қызметін жүзеге асыруына арналған
ара-тұра сипаты бар бір жолғы талондарының құны
N р/р
Кәсіпкерлік қызметтің түрі
1 күнге бір жолғы талон құны (теңге)
1
Үй жанында өсірілген гүлдерді сату
70
2
Қосалқы ауыл шаруашылығы, бақша өнімдерін сату

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету.
Председатель ХIХ сессии
районного маслихата                        В. Латун
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение к решению Успенского
районного маслихата от 25 декабря
2009 года N 112/19
Стоимость разовых талонов на осуществление
предпринимательской деятельности,
носящей эпизодический характер
N п/п
Виды предпринимательской деятельности
Ставка 1-го разового талона в день (тенге)
1
Реализация живых цветов, выращенных на приусадебных участках
70
2
Реализация продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства