2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 262 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 831 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 381 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 381 шешімімен (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз).
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабына және «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы кодексінің 487 бабының 1 тармағына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «2009 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XIV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 26 қаңтарда № 804 болып тіркелген, «Алматы Ақшамы» газетінде 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 11 және «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылдың 29 қаңтарда № 11 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Т.Ә.Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа жүктелсін.
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXIII сессиясының
төрағасы                             Т. Мұқашев
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХIII сессиясының
2009 жылғы 30 қарашадағы
№ 262 шешіміне қосымша
2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша
жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану
үшін төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрлері
Өзен-
дер, көлдер, теңіз-
дер алқап-
тары
Үй-жайға пайдалану және Коммунал-
дық қызмет, тиын/
текше м.
Өнеркә-
сіп, жылу энергети-
касын қосқанда, тиын/
текше м.
Ауыл шаруашы-
лығы тиын/
текше м.
Су көздері-
нен су алып пайдала-
натын тоған су шаруашы-
лықтары, тиын/
текшем.
Балық шаруашы-
лығы, су көздерінен балық аулайтын тұтынушы-
лар, тенге/
тонна
Гидро-энергетикасы, тиын/
квт.сағат
су транспорты, тиын/мың ш.шақырым.
Балқаш көлінің және өзендердің алқаб
тары
7,6

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2010 год
Решение XXIII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 30 ноября 2009 года N 262. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 декабря 2009 года за N 831. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 N 381
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13.12.2010 N 381 (порядок введения в действие см. п.4) .
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 161 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 804 от 26 января 2009 года и опубликовано в газете «Алматы ақшамы» 29 января 2009 года № 11 и «Вечерний Алматы» 29 января 2009 года № 11).
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2010 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и на заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А.
Председатель
XXIII-й сессии
маслихата города
Алматы IV-го созыва                     Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXIII-ей сессии
маслихата города
Алматы IV-го созыва
от 30 ноября 2009 года № 262
Ставки
платы за пользование водными ресурсами
поверхностных источников по городу
Алматы на 2010 год
Вид специального водопользования
Бас-
сейны
рек,
озер,
морей
Жилищ-
но-эк-
сплуа-
тацион-
ные и
комму-
наль-
ные
услуги,
тиын/
куб.м
Про-
мышлен-
ность,
включая
тепло-
энер-
гетику,
тиын/
куб.м
Сель-
ское
хозяй-
ство,
тиын/
куб.м
Прудовые
хозяйст-
ва, осу-
ществля-
ющие
забор
из водных
источ-
ников,
тиын/
куб.м
Рыбное
хозяйство,
потреби-
тели,
произво-
дящие
отлов
рыбы на
водных ис-
точниках,
тиын/
килограмм
Гид-
ро-
энер-
ге-
тика,
тиын/
1квт.
час
Вод-
ный
тран-
спорт
тиын/
1т.км
Бассейн рек и озер Балхаш и Алаколь
7,6