"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 15/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 мамырда N 1709 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәүірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабы 4-тармағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, «Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңарту мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы»» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысына, облыстық мәслихат ШЕШТІ :
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы он үшінші сессиясының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне (2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1698 мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«57 926 707» цифрлары «61 882 982» цифрларымен ауыстырылсын;
«6 247 607» цифрлары «6 302 907» цифрларымен ауыстырылсын;
«214 083» цифрлары «280 283» цифрларымен ауыстырылсын;
«51 465 017» цифрлары «55 299 792» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«57 173 684» цифрлары «62 042 265» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«576 023» цифрлары «-34 000» цифрларымен ауыстырылсын;
«949 023» цифрлары «339 000» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«93 000» цифрлары «-5 000» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«84 000» цифрлары «-120 283» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«-84 000» цифрлары «120 283» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
1) тармақшада
«6 213 439» цифрлары «6 963 189» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 759 016» цифрлары «1 245 983» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 956 067» цифрлары «1 541 155» цифрларымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«денсаулық сақтауға – 2 677 695 мың теңге;»
6) тармақшада
«172 317» цифрлары «174 929» цифрларымен ауыстырылсын;
13) тармақшада
«1 223 401» цифрлары «886 344» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2009 года N 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 мая 2009 года N 1709. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 N 24/10
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию»» от 6 марта 2009 года № 264, областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата тринадцатой сессии IV созыва от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 19 января 2009 года № 1698, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 28 января 2009 года, «Северный Казахстан» от 28 января 2009 года), изменения и дополнения:
в пункте 1 :
подпункте 1)
цифры «57 926 707» заменить цифрами «61 882 982»;
цифры «6 247 607» заменить цифрами «6 302 907»;
цифры «214 083» заменить цифрами «280 283»;
цифры «51 465 017» заменить цифрами «55 299 792»;
подпункте 2)
цифры «57 173 684» заменить цифрами «62 042 265»;
подпункте 3)
цифры «576 023» заменить цифрами «-34 000»;
цифры «949 023» заменить цифрами «339 000»;
подпункте 4)
цифры «93 000» заменить цифрами «-5 000»;
подпункте 5)
цифры «84 000» заменить цифрами «-120 283»;
подпункте 6)
цифры «-84 000» заменить цифрами «120 283»;
в пункте 8 :
подпункте 1)
цифры «6 213 439» заменить цифрами «6 963 189»;
цифры «2 759 016» заменить цифрами «1 245 983»;
цифры «1 956 067» заменить цифрами «1 541 155»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«здравоохранению - 2 677 695 тыс. тенге;»
подпункте 6)
цифры «172 317» заменить цифрами «174 929»;
подпункте 13)
цифры «1 223 401» заменить цифрами «886 344»;

«608 407» цифрлары «271 350» цифрларымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
«8-1. Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге келесі іс-шараларды қаржыландыру үшін 3 415 441 мың теңге сомада республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) Мектептерді, ауруханаларды және басқа әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге – 850 900 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
білім беруге – 355 000 мың теңге;
денсаулық сақтауға – 355 300 мың теңге;
мәдениетке – 107 200 мың теңге;
спортқа– 33 400 мың теңге;
2) облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қала көшелерін ұстау мен жөндеуге 738 600 мың теңге сомада, соның ішінде:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендер мен қала көшелерін ұстауға және жөндеуге – 423 040 мың теңге;
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендер мен қала көшелерін ұстауға және жөндеуге – 315 560 мың теңге;
3) әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 271 908 мың теңге, соның ішінде:
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 103 657 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 168 251 мың теңге;
4) кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 61 400 мың теңге;
5) кадрларды даярлау және қайта даярлауға – 498 333 мың теңге, соның ішінде:
білім беруге – 453 933 мың теңге;
денсаулық сақтауға – 44 400 мың теңге;
6) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге – 226 458 мың теңге;
7) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды реконструкциялауға – 767 842 мың теңге;
11 тармақта :
«1 367 944» цифрлары «1 600 742» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 11-1, 11-2 тармақтармен толықтырылсын:
«11-1. Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында 2009 жылға арналған облыстық бюджетте жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге аудандар, Петропавл қаласы бюджеттеріне және облыстық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларына 991 987 мың теңге сомадағы нысаналы трансферттер көзделсін:
1) мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге 287 943 мың теңге сомада, соның ішінде мыналар бойынша:
білім беруге – 89 029 мың теңге;
денсаулық сақтауға – 144 700 мың теңге;
мәдениетке – 40 614 мың теңге;
спортқа – 13 600 мың теңге;
2) облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қала көшелерін ұстауға және жөндеуге 302 400 мың теңге сомада, соның ішінде:

цифры «608 407» заменить цифрами «271 350»;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Учесть в областном бюджете на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 3 415 441 тысяча тенге для финансирования следующих мероприятий:
1) на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов в сумме 850 900 тысяч тенге, в том числе по:
образованию – 355 000 тысяч тенге;
здравоохранению – 355 300 тысяч тенге;
культуре – 107 200 тысяч тенге;
спорту – 33 400 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения и улиц городов в сумме 738 600 тысяч тенге, в том числе:
на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 423 040 тысяч тенге;
на ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов – 315 560 тысяч тенге;
3) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 271 908 тысяч тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики – 103 657 тысяч тенге;
на создание социальных рабочих мест – 168 251 тысяч тенге;
4) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах – 61 400 тысяч тенге;
5) на подготовку и переподготовку кадров – 498 333 тысяч тенге, в том числе:
образованию – 453 933 тысяч тенге;
здравоохранения – 44 400 тысяч тенге;
6) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 226 458 тысяч тенге;
7) на реконструкцию инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 767 842 тысяч тенге;
в пункте 11 :
цифры «1 367 944» заменить цифрами «1 600 742»;
дополнить пунктами 11-1, 11-2 следующего содержания:
«11-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2009 год целевые трансферты бюджетам районов, города Петропавловска и на бюджетные программы областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 991 987 тысяч тенге:
1) на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов в сумме 287 943 тысяч тенге, в том числе по:
образованию – 89 029 тысяч тенге;
здравоохранению – 144 700 тысяч тенге;
культуре – 40 614 тысяч тенге;
спорту – 13 600 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения и улиц городов в сумме 302 400 тысяч тенге, в том числе:

5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды реконструкциялауға – 108 231 мың теңге;
11-2. 4 қосымшаға сәйкес 204 283 мың теңге сомада жыл басына қалыптасқан облыстық бюджет қаражатының бос қалдықтары және 15 029 мың теңге сомада 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару есебінен бюджеттік бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттің шығыстары бекітілсін.»;

5) на реконструкцию инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 108 231 тысяч тенге;
11-2. Утвердить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, в сумме 204 283 тысяч тенге и возврата неиспользованных целевых трансфертов из республиканского бюджета за 2008 год в сумме 15 029 тысяч тенге расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 4»;

146 219
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 746
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 476
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
453 933
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
170 569
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 477 968
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 477 968
5
Денсаулық сақтау
16 729 263
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 582 519
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметін қамтамасыз ету
64 766
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге
500 000
004
Бастапқы медициналық-
санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 672 008
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
739 253
006
Ана мен баланы қорғау
91 352
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
64 326
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 775
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
2 122 514
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
3 590 148
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
302 524
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
21 091
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
26 548
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
355 147
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
13 762
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
775
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 922
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
102 675
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
255 349
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
319 642
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету

146 219
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200 746
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
199 476
060
Подготовка и переподготовка кадров
453 933
113
Трансферты из местных бюджетов
170 569
271
Управление строительства области
1 477 968
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 477 968
5
Здравоохранение
16 729 263
253
Управление здравоохранения области
14 582 519
001
Обеспечение деятельности Управления здравоохранения
64 766
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
500 000
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 672 008
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
739 253
006
Охрана материнства и детства
91 352
007
Пропаганда здорового образа жизни
64 326
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 775
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
2 122 514
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
3 590 148
011
Оказание скорой и неотложной помощи и санитарная авиация
302 524
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
21 091
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 548
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
355 147
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
13 762
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
775
018
Обеспечение деятельности  информационно-аналитических центров
19 922
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
102 675
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
255 349
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
319 642
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами

28 700
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
158 772
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
125 470
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 146 744
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 146 744
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 267 615
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 773 796
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
58 434
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
1 140 427
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
107 681
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
174 929
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 817
027
Аудандар бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер
271 908
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
12 600
261
Облыстың білім беру басқармасы
493 819
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
493 819
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 317 415
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
592 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1 325 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 400 415
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
24 198
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер пункттерін көркейту және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымды трансферттер
500 144
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында елді мекендерді жайластыру және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне дамытуға арналған нысаналы трансферттер

28 700
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
158 772
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
125 470
271
Управление строительства области
2 146 744
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 146 744
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 267 615
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
1 773 796
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных  программ
58 434
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
1 140 427
003
Социальная поддержка инвалидов
107 681
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
174 929
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
7 817
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
271 908
113
Трансферты из местных бюджетов
12 600
261
Управление образования области
493 819
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
493 819
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 317 415
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 400 415
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства
24 198
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
500 144
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

3 138
Петропавл қаласында 360 орынға арналған кәсіби -техникалық лицей құрылысы
5 000
Мамлютка ауданы Мамлютка қаласында  360 орынға арналған кәсіби-техникалық лицей құрылысы
5 000
Ақжар ауданы Ленинград селосында № 6 кәсіптік лицейде қазандық салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
2 610
05
Денсаулық сақтау
2 146 744
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 146 744
038
Денсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
2 146 744
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 055 081
соның ішінде:
Жамбыл ауданының Пресновка ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу
647 590
Ғабит Мүсірепов ауданның Новоишим ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу
247 590
Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
359 901
Петропавл қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
800 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
91 663
соның ішінде:
Аққайың ауданы Ленинское селосында дәрігерлік амбулатория салу
24 820
Жамбыл ауданы Троицкое селосында дәрігерлік амбулатория салу
23 741
Мағжан Жұмабаев ауданы Полтавка селосында дәрігерлік амбулатория салу
25 468
Аққайың ауданы Смирново с. ауысымына 250 келімге арналған аудандық емхана құрылысы
8 817
Есіл ауданы Явленка с. ауысымына 250 келімге арналған аудандық емхана құрылысы
8 817
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
2 793 073
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
592 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
592 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1 325 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
1 325 000
соның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
1 025 000
инженерлік желілерді қайта қалпына келтіру мен жөндеуге
300 000
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
876 073
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

3 138
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Петропавловске
5 000
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-
технического лицея на 360 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
5 000
Разработка проектно-сметной документации на строительство котельной и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в профессиональном лицеи № 6 в селе Ленинградское Акжарского района
2 610
05
Здравоохранение
2 146 744
271
Управление строительства области
2 146 744
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 146 744
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 055 081
в том числе:
Строительство межрайонного  противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений  в смену в селе Пресновка Жамбылского района
647 590
Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района Габита Мусрепова
247 590
Строительство областного центра крови в городе Петропавловске
359 901
Строительство городской поликлиники на 500 посещений в смену в городе Петропавловске
800 000
За счет средств местного бюджета
91 663
в том числе:
Строительство врачебной амбулатории в селе Ленинское Аккайынского района
24 820
Строительство врачебной амбулатории в селе Троицкое Жамбылского района
23 741
Строительство врачебной амбулатории в селе Полтавка района Магжана Жумабаева
25 468
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в селе Смирново Аккайынского района
8 817
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники  на 250 посещений в смену в селе Явленка Есильского района
8 817
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 793 073
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
в том числе:
город Петропавловск
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
в том числе:
город Петропавловск
1 325 000
в том числе:
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
Ремонт и реконструкция инженерных сетей
300 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
876 073
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров